Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kinai oltás miatt diszkrimin...

A kinai oltás miatt diszkriminálva lettem. Mikor fog vége lenni az egész háborúnak?

Figyelt kérdés

Most tudtam meg,hogy a munkahelyemre nem mehetek vissza júliusig. (Nyugat-EU)

mert a keleti oltásokat nem fogadta el az EU. 1 hónapom volt,hogy beoltassam magam igy csak keleti vakcina volt.


Köszönöm szépen kedves kormányunk.....



2021. máj. 16. 10:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
4%

#16


És mi miatt nem társulnak hozzá olyan jogok, mint a másikhoz? Az EU miatt. Akkor most ki is a hibás?

2021. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, előbb vagy utóbb elfogja valszeg fogadni az eu, mert nem hulye, hogy a sok fizető kinai turistat kizarja a turizmusbol. Csak elobb meg monopol helyzetet akar azoknak a gyartoknak (pfizer, astra, moderna), akik megvesztegettek az eus fejeseket. (Lasd a ciprusi eus fejes maganszamlajara erkezett milliok "ajandekba")
2021. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
52%

#20

Azért fényezik a keleti dolgot, mert a keleti vakcinákkal értünk el 2x olyan oltási tempót, mint a többi ország.

Az EU-s bürokraták faszoskodnak olyan oltóanyaggal, amikről egyébként már bebizonyosodott, hogy hatékony és biztonságos. A kínai Sinopharmnak már van WHO-s engedélye, az orosz Sputnikon meg az EU már két hónapja ül. Érdekes módon az EU-s érdekeltségű Pfizer és Astra megkapta 3 héten belül az engedélyt.

2021. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
68%

Mekkora kamu kérdés!

Üzleti útra bármikor lehet menni negatív teszttel.

Minden héten bejelentnek pár kétoldaló megállpodást, hogy elfogadják egymás oltási igazolását.

Az oltásigazolási kártyán nincs feltüntetve a vakcina.

Már a WHO is elfogadta a kínai vakcinát.

2021. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24%
Bírom, hogy mondják egyesek, hogy meg is várhatta volna a jó vakcinát, senki nem erőltette rá a kínait. De ha meg valaki 1-2 hónappal ezelőtt leírta a véleményét azzal kapcsolatban, hogy inkább várna EU által elfogadott vakcinára akkor meg azért ugrottatok neki, hogy f@szér válogat. Meghogy miatta nem kap a rákos mami Pfizert mert makk egészségesen itt nyavajog és elveszi előle.
2021. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
84%

"De azt se értem hogy akkor miért fényezik ezt a keleti dolgot."


Van, aki egészségügyi megfontolásból kér oltást és nem azért, hogy a be nem oltottakhoz képest többlet jogai legyenek.

2021. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
70%

Én is astrat adattam be.

Egy hónapja is egyértelmű volt, hogy a kínaival nehézkes lesz utazni. Főleg, ha külföldön dolgozol utána lehetett volna nézni szerintem...

2021. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem helyben? Erre nincs válasz!?
2021. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
30%
Hármasnak igaza van. Szerintem is lesz egy valódi járvány is.
2021. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
41%

"Én is astrat adattam be."


Attól meg fogsz vakulni egyik szemedre.

2021. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!