Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyt megbuktatta...

Karácsony Gergelyt megbuktatta a Budapesti Corvinus Egyetem rektora is, mik fognak még lelepleződni róla?

Figyelt kérdés

A Budapesti Corvinus Egyetem rektora ​a Mandinernek megírta, hogy miért volt kénytelen 2012-ben elbocsátania az egyetem Politikatudományi Tanszékéről az azóta már miniszterelnökjelölt-jelöltnek magát kinevező főpolgármestert.


Ugyanis 2012-ben lejárt az a nyolc év, amit az akkori törvény előírt, miszerint csak az alkalmazható egyetemen, aki maximum ennyi idő alatt megszerzi a doktori címet.


Ő viszont ezt nem teljesítette, ezért 2012-ben személyesen közöltem vele, hogy emiatt az egyetemi állását meg kell szüntetnem.



2018-ban is elbukott a baloldal miniszterelnök-jelöltjeként a választáson, jövőre mégis újból szándékozik megszerezni a vágyott hatalmat.


Ez a mentalitás korábban is jellemezte Karácsonyt. Ugyanis akkor sem adta fel, és váltig állította, hogy a doktori dolgozatának már nincs sok híja. Ezért Lánczi András nagyvonalúan felajánlotta neki, hogy menjen el fizetés nélküli szabadságra, és majd nyújtsa be a doktoriját.


Azonban ezalatt az idő alatt se nyújtotta be, így ekkor már kénytelen voltak megszüntetni a munkaviszonyát.


Az egyetem minden támogatást megadott neki, de ezzel a lehetőséggel ő nem tudott élni. Úgy távozott az egyetemről, mint aki képtelen az elvárt teljesítményeket elérni.”


Hozzátette még, hogy a főpolgármester kitűnő példája annak, hogy nagyon rossz még az egyetemi szinten is az idegen nyelvek imerete. Ugyanis egykori angol nyelvtanárként és fordítóként is azt tapasztalta meg az elmúlt harminc évben, hogy nyelvizsgával is lehet valaki megszólalásra képtelen idegen nyelven.


Persze tudjuk, hogy ma már nem egy politikusnak a magyar helyesírás is gondot okoz.”


2021. máj. 16. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom.De legalább vitte valamire,míg a rektor úr ugyanott tart mint 10 évvel ezelőtt.
2021. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
A kérdésed a krumplibogarak támadása. Ennél több fog kelleni, hogy a hó végi bónuszt (krumplicukor) megkapd, kérdező.
2021. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez olyan nagy hír? Mennyi átlagembert buktattak már meg tanárok, mégis lett belőlük valaki.😨🙊👍
2021. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3


Nem sikerült elírni a leírást. Ez nem egy általános iskolai bukás volt, ez munkaviszonyibeli bukás volt.

2021. máj. 16. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Karigerit csak azért buktatták meg mert iligyek voltak az angol nyelvtudására.
2021. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mennyire gáz, hogy nincs Dr. címe, nekem már 17 évesen volt 3 különböző tudományágból. A.L.K.A.L.M.A.T.L.A.N
2021. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"Ez olyan nagy hír? Mennyi átlagembert buktattak már....."


Ha összeadnánk mindent akkor kialalakul a kép, hogy milyen pancser emberként akar egy országot vezetni.


Megbukott jogsiból feladta

Megbukott nyelvizsgából feladta

Megbukott doktoriból feladta


Igazi lúzer a szó szoros értelemben.

Plusz a legszomorúbb az egészben, hogy hazug is és bocsánatot se kér érte.

A 2018-as választáson a bemutatkozásában azt állitotta, hogy PHD fokozatot szerzett a Corvinuson.

2021. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

#7

Meg azt is állította, hogy '22-ben nem indul majd miniszterelnöknek. Puzsérnak úgy tűnik igaza volt. Onnan lehet tudni, hogy hazudik KariGeri, hogy mozog a szája.

2021. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Karácsony Gergely alkalmatlan, de tényleg. Ezt már most lehet látni, és nem csak a nyelvtudása miatt.
2021. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Karácsony: Nem készülök miniszterelnök-jelöltnek


Nincsenek miniszterelnöki ambíciói Budapest főpolgármesterének, nem készül elindulni a két év múlva esedékes választáson.


Karácsony Gergely, Budapest főpolgármestere az ATV vendége volt péntek este és a következő országgyűlési választások is szóba kerültek. Karácsony 2022-vel kapcsolatban azt mondta, megtiszteltetésnek érzi, hogy Budapest főpolgármestere lehet, nincsenek más ambíciói, így nem készül arra sem, hogy miniszterelnök-jelöltként indul a következő választáson. HVG.hu

2020. Július

Ennyire szavahihető, ja bocsánat, közben kiderült, Gyurcsánynak két jelölt kell, Dobrev és Karácsony...

2021. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!