Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretik Orbán...

Spiderfan34 kérdése:

Akik nem szeretik Orbán Viktor miniszterelnök Urat, azok miért nem szeretik őt?

Figyelt kérdés
Adott adókedvezményeket, kedvezményes hiteleket, nőtt a minimálbér, szakmunkás bérminimum, nőtt az orvosok fizetése, jelentősen javult az elmúlt években a foglalkoztatás is. Jól kezelte a vírus helyzetet, időben és nagy mennyiségben szerzett be még Keletről is vakcinákat, aminek hatására, mára már jelentősen javult a vírus helyzet itthon. Sőt még jó külpolitikájának köszönhetően nem engedte be az afrikai illegális migránsokat, így nem romlott jelentősen a közbiztonság sem. Ennek ellenére sok éles kritikát hallok róla sajnos, amit nem helyeslek. Én elégedett vagyok vele.

2021. máj. 16. 21:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
13%
Mert sok ember agyát átmosta a baloldali Orbán és Fidesz ellenes propaganda. Állítólag nincs médiája az ellenzéknek, hát sajnos lassan csak nekik van, külföldről pénzel propaganda médiumok. 444,telex,index,24,hvg,rtl,atv, nap estig lehetne sorolni..
2021. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha igazad is lenne azokban amit leírtál, én például nem szeretem a hazug embereket. [link]

Keresztényként felháborító a számomra, hogy a szájára veszi a vallásom nevét és azzal haknizik, hogy ő keresztény. A 10 parancsolatban is benne van, hogy ne hazudj és a felebaráti szeretet fontos.


Én például ezért.

2021. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%

Mit szeressek ezen a hájpacnin?

Aki ezt az alakot szereti, az nem szeretheti a hazáját!

2021. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Helló. Nekem egyszerűen nem szimpatikus a pökhendi-, lekezelő stílusa, nem tetszik, ahogy ellehetetlenít másokat. Szerintem tipikusan az a fajta ember, aki gátlástalanul eltapos, ha nem az ő oldalán állsz, ha pedig mindenben elfogadod, kiszolgálod, akkor neked is juttat ezt-azt. Emiatt egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy valaha is rá szavazzak.


Ezzel együtt én is elismerem, hogy jobban képes az országot vezetni, mint bárki más, aki az emlékezetem óta megpróbálta, vagy jelentkezett rá. Bár kevésbé demokratikusan vezeti az országot, mint az EU-ban megszokott, a "diktatúrának" is megvannak az előnyei, pl. a hatékonyság.


És persze megint csak más kérdés, hogy ha egyik napról a másikra elpatkolna, akkor az általa felépített rendszer összedőlne, mert nem lesz, aki a szolgálóknak kiadja az ukázt.


Szóval azért nem szeretem, mert szerintem is egy g*ci, de azt kár lenne tagadni, hogy vannak neki is érdemei.

2021. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
7%

Négyes, egy újságíró veszett el benned.


Félig hasznost adtam, habár szinte minden bekezdésedet, avagy félmondataidat is külön-külön lehetne értékelni.

2021. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

jól kezelte a vírushelyzetet?


még a csöves románok is kezelték valahogy a covid állásvesztőket és a kényszerzáró vállalkozásokat.

egyedül orbán mondta azt az így bajba került honfitársainak hogy- ba szódjatok meg! semmit se kaptok! keressetek másik munkát háháhá!-

egyedül ő csinálta ezt európában.

2021. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Orbán Isten csapása a magyarságra!!!
2021. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%
Azon kívül, hogy egy köpönyegforgató, gyűlöletszító, aljas tolvaj, aki a kukába dobta az Alkotmányt, családjának és haverjainak kezére játszotta át az összes állami vagyont, évtizedekre eladósította és megnyomorította a gazdaságot, halálos ellenségének tekinti a nemzet azon felét, akik nem nyalják az ő s***ét, véreskezű diktátorokkal haverkodik, és a civilizált, felvilágosodott Európa helyett a komcsikhoz dörgölőzik, én sem értem, miért bántja mindenki azt a drága embert.
2021. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
Tróger fidesz.
2021. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
38%

#6: Bla-bla-bla... :)

[link]

2021. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!