Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szeretik Orbán...

Spiderfan34 kérdése:

Akik nem szeretik Orbán Viktor miniszterelnök Urat, azok miért nem szeretik őt?

Figyelt kérdés
Adott adókedvezményeket, kedvezményes hiteleket, nőtt a minimálbér, szakmunkás bérminimum, nőtt az orvosok fizetése, jelentősen javult az elmúlt években a foglalkoztatás is. Jól kezelte a vírus helyzetet, időben és nagy mennyiségben szerzett be még Keletről is vakcinákat, aminek hatására, mára már jelentősen javult a vírus helyzet itthon. Sőt még jó külpolitikájának köszönhetően nem engedte be az afrikai illegális migránsokat, így nem romlott jelentősen a közbiztonság sem. Ennek ellenére sok éles kritikát hallok róla sajnos, amit nem helyeslek. Én elégedett vagyok vele.

2021. máj. 16. 21:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%
#3: A nemzeti érzelmű hazafiak nyilván mind az ellenzéki oldalon csoportosulnak. Pihend ki magad! :)
2021. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Már írtam, hogy anyádért, de kitöröltek. A többi válasz mégis engem igazolt.
2021. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
99%
Mert lehagytad a Doktor és prof titulust, amugy meg azért mert enm szeretik ennyi. Gondolom megvan rá az okuk.
2021. máj. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%
Ez már megint a Dr. Orbán Viktor Mihályos troll?
2021. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nőttek a bérek? Valóban. Csak nem annyival, mint az infláció. Nemrégiben elértük az osztrák árakat, van ahol jócskán le is hagytuk őket. Ma már legalább 20%-al többet fizetsz a boltokban, mint 1 éve. De még keveset mondtam. Talán Ausztriában is, csak ott még mindig 1600 euró felett van a minimálbér. A 360 forintos Eurorol meg ne is beszéljünk. A COVID-válságkezelés az egész EU-ban a legpocsékabb volt, több, mint 20 ezer halott, kínai vakcinamutyi. Egészségügy romokban, de persze mindig ki tudják úgy forgatni a statisztikákat, hogy azt lássuk: minden rendben van. Pedig nagyon nincs. Gyurcsányt sem számoltatta el, megjegyzem sokkal kisebb bűnökért, helyette meghagyta magának politikai célokra. Jelenleg a második privatizáció zajlik, eladnak mindent amit lehet. Az ország egyik fele Mészáros Lőrincé, a másik felén meg Oroszország, Kína és Németország osztozik közösen. Eurómilliárdok vándorolnak ki évente Németországba, amit a magyar melósok termelnek ki, és őket illetné meg. De Viktor ezt hagyja, ez nekik jó biznisz. Nem véletlen dicsekedett anno a Volkswagen csoport egyik fejese egy frankfurti konferencián, hogy akkor beszél Vityával telefonon, amikor csak akar és Viktorunk általában készséggel teljesíti minden kérését, legyen szó ingyen hitelről, vagy bármiről. Orvosokkal is aláírattak egy kib@szott méltatlan szerződést. Amit a vállalkozókkal csinálnak meg megint csak siralmas. Fateromnak már 3 cége bánta ezt a rendszert, sebaj legalább ma már ő is ausztriába adózik. Fiatal vállalkozó vagyok én is, de ha jövőre megint a FIDESZ nyer csomagolunk mi is az asszonnyal és még aznap elhagyjuk az országot. Talán örökre.
2021. máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Afrikai migránsok sosem akartak idejönni, hanem legfeljebb átutazni Nyugat-Európa felé. Azért mert afrikaiak, még nem hülyék.

De lehet velük tömeghisztériát kelteni: "elveszik a munkánkat, megerőszakolják asszonyainkat".

2021. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
94%
Úgy látom itt csak a kérdező szereti. Azért vannak érdemei, stadionokat épít, sógor koma szépen hízik, mint a palacsintás királyban, minden rokont a bödön mellé vett, azok is szépen híznak.Az ország meg lassan koldusbotra jut, az egészségügy a covid előtt is katasztrófa volt. Most nem is létezik, ellenzék nem létezik, azok is csak híznak. A stadion árából, két modern kórház, esetleg, kátyúmentesítés, de több millió fontosabb dologra lehetne költeni. Vicc az egész.Nem vagyok vezető, de tuti azt nézném mi jó a magyaroknak. Szépen hízik, már meg se lehet különböztetni Mészáros Lőrinc pajtásától, aki kemény munkával minden protekció nélkül meggazdagodott.Sok dolog van amiért szeretjük kiskirályunkat. Meg hát nem sok népnek van királya.
2021. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

Mit szeressek a diktátoron? Én nem kaptam tőle se stadiont, se szállodát, de még egy nyüves kaszinót se😟

Amiket felsoroltál, nagyon jól hangzik, kár, hogy nem igaz. Azért nyelitek be, mert tény, hogy elképesztően erős szónok, ezt elismerem. Ha azt mondaná, holnap felakasztanak, azt is tapssal fogadnátok. Ő a zárást is el tudta adni nyitásnak, vagy bármit. Meg hát, elég régóta és sokat dolgozik azon, hogy minél kevesebb legyen a gondolkodó ember. Munkája gyümölcse kezd beérni.

2021. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
98%

A 15-tel nagyon egyetértek.


Apropó! Mit szóltok a fidesz kampányvideójához? A jutúb már az arcomba tolja! Szerintem szánalmas. A kulisszák mögött Orbán és Gyurcsány szerintem a markukba röhögnek rajtunk...

2021. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
98%
Orbánnak büdös a lába, és én azt nem csipázom!
2021. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!