Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem tűnik egyre szimpat...

Csak nekem tűnik egyre szimpatikusabbnak Karácsony Gergely a Fidesz lejáratása miatt?

Figyelt kérdés
Eddig másra terveztem szavazni az előválasztáson, de ha csak ilyen hülyeségekkel tudnak rajta fogást találni, hogy nem tud angolul, nem doktorált le és Gyurcsány, akkor kicsi az esélye, hogy vaj van a füle mögött. Az külön tetszik, ahogy humorosan reagál az őt ért vádakra.

2021. máj. 17. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen, a többség már most alkalmatlannak tartja.
2021. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
nekem is. ha egy ekkora gépezetnek, mint ami a fidesznek van, nem sikerült egy valamirevaló lopást, korrupciós ügyet, gyanús vagyonosodást előtúrni, akkor ő az alkalmas jelölt.
2021. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Hát a felhozatalból még talán ő a legértelmesebb.
2021. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha kicsit alacsonyabb és kövérebb lenne bejönne.
2021. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
3# jaj, te kis cuki... meglesznek azok a tények (!!!),amik bizonyítják azt, hogy alkalmatlan... mert tényleg az! Amúgy már a főpolgármesteri pozíció is magas neki.
2021. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6

Milyen tények bizonyítják, hogy alkalmatlan?

2021. máj. 17. 14:40
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

#6.Nyilván úgy nem egyszerű fő polgármesternek lenni ha a kormány keresztbe tesz neki amikor tud.

Igen rossz a helyzet Pesten, de ott jelenleg lehetne bárki nem igen tudna javítani rajta.(Tarlós idején is voltak gondok, 0 pénzből sem ő, sem Karácsony nem tudta rendberakni)

Kérdező:

Én nem terveztem szavazni előválasztáson, de mivel indul Karácsony is így meglépem. Számomra egyetlen elfogadható jelölt a miniszterelnöki posztra.

A kampány számomra pont az ellenkezőjét érte el, az hogy nincs nyelvtudása... Az legyen a legnagyobb gondja. Tiszta politikai múltja van, sokakkal ellentétben szóval ez már jó pont hogy nem találnak rajta fogást.

2021. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
#7 tuti fideszesektől várt kötelezőt fogja felmondani, miszerint az ország legfőbb problémája, hogy milyen nyelvvizsgája van a kormányfőnek.
2021. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Igen, most hogy megtudtam, hogy doktorin is elhasalt, tanítani sem tudott, angolul sem tud, nyelvvizsgája sincs tom hogy ugyanolyan proli mint én, hát csippantom a búráját tesa
2021. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!