Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lepték el mostanában az...

Miért lepték el mostanában az internetet a fideszes trollok?

Figyelt kérdés
A facebookon, disquson, redditen és itt is egyre több a fideszes troll. Nem arra gondolok, hogy a fideszt támogatják, hanem arra, hogy a kormánykommunikációt mondják vissza mindig szó szerint ugyanabban a gusztustalan stílusban. Ez a megafónos képzés miatt van?

#FIDESZ #megafón
2021. máj. 17. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
😂😂😂😂 igen, biztosan 🤪🤪🤪
2021. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

"Nem arra gondolok, hogy a fideszt támogatják, hanem arra, hogy a kormánykommunikációt mondják vissza mindig szó szerint ugyanabban a gusztustalan stílusban. "

Ebben azért én látok némi ellentmondást 🤔🤔🤔

De amúgy ezt a kérdést feltehetted volna az ellenzéki oldalra vonatkozóan is, sőt!!

2021. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha csak az itteni lepontozásokat nézem, én pont fordítva látom.
2021. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

nem most kezdődött

a cap szervezi az egészet

megvan mit kell írni, mennyiszer, hova, print screennel kell alátámasztani, hogy elvégezted a melót.

de keress rá, fidesz cap

2021. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a fidesz másik kedvence, hogy amit csinál, rákeni a másik oldalra

itt is van rá példa, fentebb

2021. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
AZ a baj, hogy egyes ellenzékiek elhiszik, hogy a Fideszesek trollok, pedig nem. Egyszerűen félünk azoktól a megszorításoktól, amiket az ellenzék hozna.
2021. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt szavazunk 2022 ben Méjen Tisztelt Dr Orbán Viktor Miháj Miniszterelnök Úrra, hogy megmentsen minket!
2021. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Milyen megalapozottsága van ennek a paranoiának?

2021. máj. 18. 01:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező az a te bajod, ha nem esett le a kövi kommentem miatt, hogy troll vagyok.
2021. máj. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6, a hiteleket a fidesz alatt is vissza kell fizetni

miért nem jobb ha olyanok vezetik az országot, akik nem személyes vagyonuknak tekintik az adófizetők pénzét és az EU támogatást?

a csúnya az, hogy a fidesz ezt jóra is tudta volna használni, de Orbán Viktornak fontosabb volt a saját zsebe és a hobbija mint az ország.

2021. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!