Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyfajta divat lett szidni...

Egyfajta divat lett szidni mostanában a Fideszt? Vagy ez csak az interneten szokás, mert a való életben nem nagyon jellemző ez a "szokás".

Figyelt kérdés
Pedig elég sok emberrel találkozok nap mint nap a munkámból eredően, és sokszor szóba kerül a politika is.
2015. nov. 7. 21:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%

természetesen csak a neten megy a fika, mert a való életben ezek az emberek meg sem mernek szólalni.

mint minden kormányt, a Fideszt is divat szapulni, főleg az örök pesszimista emberek fő hobbija.

2015. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, énfelém ki nem állhatják őket a való életben is.
2015. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom merre jársz, de felénk a postán, az okmányirodában, a boltban, és még a kocsmában is előfordul. És ez nem szokás, hanem az hogy nem elégedettek a kormánnyal. Nem divatból csinálják, hanem azért, mert nem tetszik nekik pl. a vasárnapi boltbezárás, az hogy a cigaretta ára megint nőni fog, az állami földeket elakarják adni, a stadionokra költenek és nem az éhező gyerekekre. És még sorolhatnám mit hallok nap mint nap de elég ennyi szerintem.
2015. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Csomagküldő cégnél futárkódom és a "való életben" is szidják őket. Szinte minden 3. ügyfél akihez megyek.
2015. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
hát igen, az anonimitás legszebb előnye, hogy a messziről jött ember azt mond amit... :)
2015. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Én még olyan emberrel nem találkoztam aki ne szidta volna a fideszt.
2015. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Én a Fideszre szavaztam, de nem tetszik, amit csinálnak.

Elszaladt velük a ló, lopnak, korruptak.

Nem szidom, de elmondom, ha szóba jön.

2015. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

Érdemes megfigyelni, hogy a baloldali bulváron mivel foglalkozik a hallgatóság, a kommentár. Általában le nem tudnak állni a stadionokról, meg a cigányozásról, vakkomondorozásról. Semmi konkrétum. Ahhoz nem elég művelt világpolgárok :). Csak szeretnének azok lenni.


Ez a baloldal. Bulvár.

2015. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

"Csomagküldő cégnél futárkódom és a "való életben" is szidják őket. Szinte minden 3. ügyfél akihez megyek."


A többi a kétharmad! :D

2015. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

# 9/10 Időpont ma 22:36


A stadionmutyi, meg a nőverő tróger nem elég konkrétum? :-D

2015. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!