Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Mo-n mikor lesz...

Szerintetek Mo-n mikor lesz ilyen?

Figyelt kérdés

A kormány Macbookokra cseréli a PC-ket, ezáltal nem lassul be a gép és az órák is sokkal élvezhetőbbek, interaktívabbak lehetnének.


Több politkus is köztudottan alma párti legyen az konzervatív, vagy liberálisdemokrata.


Külföldön több iskolában is van ahol MACet használnak, vagy iPadeket...



#Macintosh #MAC #Apple Inc. #San Fransisco/CA #interactive education
2021. máj. 17. 16:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk Bill fiú, is csinálhatott volna jobbakat, ha Stevenek és a jelenlegi elnök Tim-ék meg tudják oldani, akkor más is.
2021. máj. 17. 16:28
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Túlárazott, rossz árértékű gépek. Már bocs, de tuti nem informatikusnak tanulsz, vagy ha igen, akkor ülj le egyes.

Ha akár csak a Mac-ek árának a felét, kétharmadát ráköltik rendes gépekre, akkor 10 évre meg van oldva a probléma.

2021. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Remélem, soha, az almás dolgok baromira túl vannak árazva. Az meg, hogy egy gép belassul, ezer ok miatt lehet, almás is belassulhat.
2021. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Konkrétan a márkáért fizetnél, azokat sem értem akik évente vesznek új telefont, főleg aki minden új Iphone-t megvesz akkor amikor kijön. Persze aki megteheti oké csak ne az ilyenek menjenek klímatüntetésekre. Konkrétan kétszínűség.

Nekem 4 éve van már Huawei P10 Lite-om és teljesen jól működik, egyszer sem ejtettem le. A laptopom 7 éves és teljesen jó.

2021. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyikőtöket se pontoztam le, de nincs igazatok!


Nincs túlárazva, mert az annyi idővel többet is bír. Egy windows kb 3 év után olyan .... lesz, egy Mac sokkal tovább bírja, úgy mintha új lenne.


A telefonjával tapasztaltam, volt 3 androidos telefon 3 évet egyik sem bírt, pedig 2 Sony 1 Samu volt...

2021. máj. 17. 17:29
 6/11 A kérdező kommentje:

#2

Szerencsére nem, te akkor gondolom kocska vagy? 🤣


Amûgy eddig jöttetek a túlárazott almával, bezzeg az 1 milliós komcsi huawei-nèl nem fröccsögtek az android droidok.

2021. máj. 17. 17:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Asztali PC 10 évet is simán bír 2 évente fejleszted/átalakítod kicsit, esetleg veszel bele ramot, de ha karbantartod, portalanítod, akkor sokkal jobb mint egy laptop.

Huawi P10 Lite-ot 4 éve 60.000Ft-ért vettem és ugyanolyan gyors mint 4 éve, mivel karbantartom. 3 havonta szelektálom a programokat amik nem kellenek róla, kitisztítom a belsejét, fóliát pedig évente egyszer cserélek. Én nem tapasztaltam még hogy elavult volna és még 2 évig biztos hogy tervezem használni.


A Laptopommal volt annyi gond, hogy az SSD-je pont tavaly elromlott pont amikor írtam a szakdolgozatot és hát nem tudtam visszanyerni belőle semmit hiába vittem el szerelőhöz is, így a laptopom miatt is csúszok félévet a képzésemmel, másrészt pedig az anyagi hátterem sem olyan hogy beruházhatnék új laptopra, vettem egy új SSD-t és újra működik.


Én most PC-re gyűjtök, nagyon jól jönne már egyetemhez, sokkal jobban megéri mint egy új laptop.

2021. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A kormány Macbookokra cseréli a PC-ket" Hol van ilyen? És milyen órák?

És főleg: miért ágyazod politikába az applereklámodat?

2021. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


😄, nem reklám. De ami jó az jó. :)


Tanulás szempontból egy MAC sokat segítene, főleg az iskolákban.

2021. máj. 22. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel te is vehetsz magadnak egy macet, és azon tanulhatsz. Én a suliba túl drága mulatságnak találom. Jók oda azok a PC-k is, amik ott vannak.
2021. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!