Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fodor Gábor 21 éves kortól...

Árokpart kérdése:

Fodor Gábor 21 éves kortól engedélyezné a marihuánát. Önök szerint/szerintetek ennek hatására nőne, stagnálna vagy visszaesne a fogyasztók száma?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam ezt a hírt több portálon. Én egyáltalán nem vagyok érintett a dologban, mert már öreg róka vagyok az ilyen huncutságokhoz. Az én véleményem ennek ellenére viszont az, hogy nem biztos, hogy drasztikusan növekedne a fogyasztók száma, mondjuk csökkenni sem csökkenne. Viszont azt megfigyeltem, hogy nálunk Magyarországon a legtöbbször a tiltott dolog a menő. Emlékszem Gyurcsányék idején mikor a radikális szervezetek voltak majdnem kriminalizálva,akkor mindenki a rendezvényükre járt még szabadságot is vettek ki az emberek, és ha kell még valamit a főnöknek is beadtak, hogy miért kell szabadságra menni, csakhogy eljussanak ezekre a rendezvényekre. Emlékszem rengeteg autón voltak nagy-magyarországi matricák, sokszor még strandokon is . Meg árpádsávos zászlók rengeteg motor hátulján, meg házakon. Most, hogy a fidesz legalizálta ezt a szemléletet, ma már egyáltalán nem látni ezeket a szimbólumokat. Most ugyanez a helyzet szerintem a fűvel is. Ez a kormány a többinél jobban kriminalizálja és ezért van ez a "láz". Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy addig érdekes bármi is amíg tiltva van. Van ebben valami?
2017. máj. 13. 11:18
1 2
 1/19 dkfjh8475tz8 válasza:
36%
Ki ez a Fodor Gábor én rá szavazok. (még soha senkire se szavaztam)
2017. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

"(még soha senkire se szavaztam)"


Szerintem mindenki jobban jár, ha ez így is marad.

2017. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

A fű egy centivel sem rosszabb, mint az energiaital, amit literszámra ihatnak 10 évesek is. (Vicc, hogy nincs 18-hoz kötve)

Amúgy aki szívni akar, az fog is. Bemegy a Keletibe és kettőt pillant valamelyik közel-keleti árusra és ennyi volt. Nekem ismerőseimtől is 2 perc telefonba kerül szerezni anyagot, ha akarok. Sokan vannak ezzel még így :)

Nem hinném, hogy nőne a fogyasztók száma ha legalizálnák.

2017. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Az Index cikke alatt már szépen kivesézték, hogy Fodor ezt csak azért dobta be, mert tudja, hogy a drogosok rászavaznak.

Ezzel két gond van:

1.Nem ártalmas a marihuána, de azért a drogosok simán megszavaznak valakit ennyi miatt.

Elgondolkodtató.

2.Fodor csak arra megy, hogy meglegyen az a pár százalék és tudjon tovább élősködni.

2017. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 dkfjh8475tz8 válasza:
28%
Utolsó, látod az usa meg hollandia is a csőd szélén áll mert legalizálták, nem úgy mint a MAGYARország.
2017. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Kezdődik!!!

Már megint!!!!

Az USA nem azért tart ott, ahol, ahogy Hollandia sem, mert bevezették a füvet.

Ez csak egy döntés volt,kész, ennyi.

Bírom mikor ezzel a maszlaggal érvelnek minden ellen.:D

2017. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Egész Nyugat-Európában jobb a megítélése a fűnek, mint nálunk. Itt még mindig a kemény drogokkal egy kategória, ami abszurd.


Magyarországon Hollandiát meg USA-t hozza fel mindenki, de pl. Svájcban is dekriminalizált státusza van a marihuánának, fiatalok csoportosan szívják parkokban, teljes békében, nem arra fordítják a rendőrség erőforrásait, az adófizetők pénzét, hogy pár veszélytelen füvest elkapjanak.


Ez a szemlélet nyugaton egyre inkább terjedni fog, elég megnézni, pár éve mi volt. Nálunk meg marad egy darabig ez az álkonzervatív dolog, mert az "illiberalizmus" mostanában elég nagy divat lett a hatalom megtartására. És hát tudjuk, hogy az erről szóló vitában elég elkezdeni személyeskedni, hogy "te is egy büdös drogos vagy?", és máris ledegradáltuk a témát.

2017. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

# 4


Ez szerintem egy teljesen téves következtetés. Ki is az a Fodor Gábor? Egy ex-Fideszes, ex-SZDSZ-es, akinek ma van egy törpepártja. Most bedobott egy törvényjavaslatot, ami, ismerve a Fideszes gőgöt, már egy bizottságban el lesz kaszálva, és a parlament elé sem fog kerülni. Ráadásul ez egy olyan javaslat, ami igazából a vérkonzervatívokon kívül mindenkiben megfogalmazódott már, vagyis nem valami egyedi dolog, ami miatt hatalmat lehet szerezni.

2017. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nőne a fogyasztók száma, én is kipróbálnám. Ráadásul ellenőrzöttebb körülmények között zajlana a terjesztése.
2017. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%

"szerintem egy teljesen téves következtetés"


Persze, hiszen Fodor fan vagy :D

Legalább ne a 74%os loginodról írj be, mert felismerhető vagy.

Ennyire jól fizetnek, hogy lemondasz az ebédszünetről is?

2017. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!