Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péternek mennyi büntetés...

Jakab Péternek mennyi büntetés jár a mai akciójáért a 6 milliós havi keretéhez mérten?

Figyelt kérdés

Már sokadszorra szegi meg a házszabályt, úgy néz ki az előző pár millió forintos büntetés meg se érintette, ideje lenne keményebb bírságot kiszabni?


Sok komcsi nyugdíjas teljesen megrémül, hogy szegény politikusokat pár millióra büntetik, mikor havonta keresnek annyit, olyan mintha az átlagembert megvágnák 100 ezer forintra, de még ez se feltétlen igaz, mivel milliós fizetésekből bőven lehet félretenni.


Mi lenne az összeg ami helyretenné Jakab Pétert egyszer s mindenkorra?


2021. máj. 17. 19:19
A kérdező szavazást indított:
10 millió forint
1 évnyi fizetésmegvonás
7 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve megtiltani a politikusoknak, hogy a rájuk kirótt büntetést milliós fizetés mellet a szavazóiktól gyűjtsék be.


Milyen szánalmas már amikor sír a nyugdíjas, hogy állítólag kenyérre nincs pénze, de azért küld pár 10 ezer forintot, hogy kisegítse a bajból a milliós fizetésű politikust akit megbüntettek..

2021. máj. 17. 19:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt ma? Le vagyok maradva
2021. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Büntetés? Ki kellene tüntetni. Amúgy én sem tudom mi volt.
2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Zéró.
2021. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Adni kéne neki egy "LEGNAGYOBB ORBÁNMENTESÍTÖ" érdemérmet és legalább százmillió pénzjutalmat.
2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Mészárosnak mekkora bünti járhat az ország szétlopásáért, a havi 10 milliárdos átlag jövedelmére?
2021. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Az eddigi büntetéseit is a választói adományaiból fizette ki, miközben milliókat költ hobbijára, a magánrepülőzésre. Vastag bőr van azon az egyenetlen felületű arcán...
2021. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

A 10 millió forintos opcióra nyomtam.

Ennyi jutalmat érdemel aki a !népért! kormányoz és nem a saját zsebéért.

2021. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ekkora bírságokat kap rendesen, aztán meg a kormánymédia fikázza amiért "játsza" a szegény embert a parizellel
2021. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!