Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KariGeri a garancia az új...

KariGeri a garancia az új fideszes 2/3-ra 2022-én?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb megnyilatkozások, kommunikációs bakik, stb. Mert tuti, hogy ő lesz az előválasztáson a befutó, ez szerintem biztos. Ellenzékiként őszintén nem tudom, ki lenne alkalmas a felhozatalból...

2021. máj. 17. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%

Karácsony egy esélytelen jelölt. Ott van Dobrev, ő lesz az ország első női miniszterelnöke, a hölgyeknek ez még külön imponálni is fog és rájuk szavaznak.

Miért lenne Karácsony Gergely bármilyen Fideszes 2/3-ra is garancia?

2021. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Karácsonyra még egy 300 lakosú borsodi zsákfalu vezetését sem szabadna rábízni.

Megnyugodhatnak a fideszesek. Meg lesz a kétharmad. Gyurcsány ismét teljesítette a feladatát.

Nem tudom mikor jönnek rá a baloldali szavazók, hogy amig Gyurcsányt nem zavarják el a családostól a politikából addig garantált a fideszes választási győzelem.

2021. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es messzemenően egyetértek veled. :(
2021. máj. 17. 22:23
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk szerintem a bakik emberibbé teszik a jelöltet.

Ebből Karácsony jó eséllyel profitálni fog, mert azt látják, hogy hibázik, bocsánatot kér, ilyen politikust akarnak most.

2021. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

"Mondjuk szerintem a bakik emberibbé teszik a jelöltet."


Sajnos ez nem igaz a politikában. Ott egy balf.sznak könyvelik el az illetőt. A politikában az erős határozott vezetőket követik az emberek. Orbánt ebből a szempontból jól felépítették a fidesz pr szakemberei.

2021. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem! KariGeri a Gari a Kerire!
2021. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

#5

De az ellenzék tudja, hogy az "erős" emberekből lesznek Orbánok, ezért mondom, hogy itt egy Karácsony, aki nagyon ellentétes személyiség Orbánnal, annak segít, ha ilyen kép alakul ki róla.

2021. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Ugyan már az ilyen Dávid legyőzi Góliátot sztorik csak a mesében vannak.
2021. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon be lehetnek szarva a fideszesek, ha ezrével nyomják a Karácsonyt lejárató kérdéseket a bérkommentelők.
2021. máj. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kicsit: nagyon.
2021. máj. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!