Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy sikerült Toroczkainak...

Hogy sikerült Toroczkainak egy év alatt ilyen mértékben népszerűvé válnia?

Figyelt kérdés
Alig több mint egy éve aktív Youtubeon és ennyi idő alatt képes volt 76.000 feliratkozót szereznie és a videói össznézettsége átlépte a 13 millió 600 ezret ami több mint az összmagyarság száma a Kárpát-medencében.

2021. máj. 18. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
76 ezer feliratkozó egy politikusnak, aki egyesek szemében egy nagy erőt képvisel. Hát, ez mondjuk viccnek nem is rossz... :D Egy szar CSGO player összeszedett annyit.
2021. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
760e feliratkozó esetén a kérdés jogos lenne de így nem az . 76e tábor megvolt ( jobbikosok )
2021. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
A keményvonalas Jobbik szavazók is simán meg voltak ennyien. De ez egy országgyűlési választásokon még édes kevés.
2021. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Úgy hogy ő az Isten
2021. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Tud beszélni, és ha meredeket is mond, mindenre van forrasa, mindent megtud érvelni értelmesen, illetve normális vitát, párbeszedet is tud folytatni más nézetű emberekkel. Tudsz még egy ilyen politikust az országban?
2021. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Most komolyan úgy teszel 5-ös, mintha 76ezer feliratkozó egy országos politikusnak, egy párt vezérének sok ? xD Ne égess már ki
2021. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Én is nézem 1-1 videóját, pedig nem vagyok rá feliratkozva. Engem szórakoztatnak a hülyék, azért nézem.
2021. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

6os

Én nem mondtam, hogy sok a feliratkozója, mert nem sok. Csak válaszoltam a kérdésre. Amúgy most megnéztem, a nagyon népszerű Gulyás Mártonnak, aki ugye abszolút más nézeteket vall, mint Toroczkai, és tényleg sok munkát fektet a csatornába, nos neki is csak 167 ezer feliratkozója van a Partizán csatornán. Míg egy Puzsérnak van 176 ezer feliratkozója, akit ország-világ ismer. Ennek függvényében nem is olyan kevés az a 76 ezer.

2021. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
De, magyarul a fele sem. Ez megmutatja, hogy egy sima kritikus is nagyobb elérést tud megoldani, mint egy miniszterelnök jelölt. Arról nem is beszélve, hogy a 76ezernek egy jelentős része katasztrófaturista (ahogy én is). 76 ezer. Az rettentően kevés, és beszédes tény. Azt jelenti, hogy továbbra is csak egy hangos kisebbséget képviselnek, és nem tényezők.
2021. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

9es

Még ők maguk sem állítják, hogy nyerni akarnának. Szóval igenis jó az a feliratkozószám. Mégvalami: a youtube a saját rendszerét köpte szembe, a feliratkozószám már szinte semmit sem számít, a youtube sem azalapján dobja ki a videókat, hogy kire vagy feliratkozva. És ha megnézed, a legtöbb videóján több a nézettség, mint a feliratkozószám, de nem ritka a 200-300 ezres megtekintés sem.

Most nem védeni akarom Toroczkait, csupán obiektíven nézve. És lássuk be, egyik legértelmesebb politikus jelenleg, akárhogy is leakarjátok húzni. Elvégre ha demokrácia van, lehetnek más nézetei, vagy mégsem?

2021. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!