Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kommunizmust újraéleszti az...

Kommunizmust újraéleszti az oltás erőltetésével Orbán hogy az egyén egészsége kevésbé fontos mint a "nemzet" érdeke?

Figyelt kérdés
Tehát tini/20/30 éveseknek nagyobb esélye van villámcsapásban elpusztulni mint meghalni koronavírustól. De ennek ellenére oltassák magukat mert a haza társadalom ezt kívánja,az egyén élete,politikusok játékszere

2021. máj. 18. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg kommunizmus az amikor néhány esetben a közösség érdekét helyezik előrébb az egyénnel szemben?


Mert szerintem a vadkapitalizmus/liberalizmus ami most a világban megy, hogy szarrá szennyezzük a környezetet, mert az egyént nem szabad korlátozni sokkal veszélyesebb mint az, hogy néha az egyénnek "áldozatot" kéne hoznia a közös túlélés érdekében.

2021. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Igen oltasa magat, mivel az oltasba még annal is sokkal kevesebb eselyel hal meg mint a vírusba. Viszont így a nagymamáját megmenti.


Semmi köze ehhez se Orbánnak, se kommuniumusnak. Minden országban ezt csinaljak mert ez a megoldas.

Ha ellenzek lenne kormanyon, ők is erőltettnék az oltast!

2021. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez megy itt.Én is csak nézek mint Rozi a moziban.Város tele plakátolva a propagandával és ennyi.Engem nem győztek meg,ennyit tudok hozzáfűzni és valószínű nem is fognak "védettségi"ide vagy oda.Van medencém a kertben és meg van a strand élmény,eddzeni otthon szoktam mióta be voltak zárva a termek és már megszoktam hogy így oldom meg,étterem nem érdekel mert én szinte mindennap főzök és attól nem fáj a gyomrom sosem szóval ennyit erről.Nyaralni pedig nem kötelező és nem is megyek külföldre míg ez a bohóckodás megy pedig volna rá pénz de így nem köszönöm
2021. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Orbán Viktor mindig a nép érdekeit tartja szem előtt.
2021. máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤭🤭
2021. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Te, a kommunizmus az lenne, ha kárpótlás nélkül elkoboznák a vagyonodat, ha be vagy oltva, ha nem.


Addig is olvasgass a hosszú COVID-ról:


A hosszú-COVID-ban szenvedő betegek között a leggyakoribb neuropszichiátriai tünet az alvásprobléma volt (27,4 százalék), ezt követte a fáradtság (24,4 százalék), a kognitív zavarok (20,2 százalék), a szorongás (19,1 százalék) és a poszttraumás stressz (15,7 százalék). A szűkebb értelemben vett neurológiai panaszok tekintetében a szaglás- és ízérzékelés zavara mellett a páciensek elsősorban fejfájásrólés szédülésről számoltak be. Érdekesség, hogy a tünetek attól függetlenül jelentkeztek a fertőzötteknél, hogy milyen súlyosságú volt náluk a COVID-19, illetve szükségük volt-e kórházi kezelésre a felépüléshez.


[link]

2021. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Értelmetlen, gonosz kérdés!
2021. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A nácizmust is újraéleszti az oltási kártyával.
2021. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

#8



A jogosítvánnyal is🙀


Mi az hogy csak azzal lehet kicsit vezetni?!!!??!?!44!!4


Arról nem is beszélve hogy forgalmit is csináljak pár évente!



Amúgy ez nem kommunizmus. Nagyon nem vagy tisztában a fogalmakkal ha szerinted a nép érdeke = a kommunizmussal.


Azzal hogy adót fizetsz az is a nemzet érdeke. Hiszen mindenki kap orvost, rendőrt, tűzoltót, utat stb...


Az oltás sem olyan hű de nagy kommunista találmány.

2021. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindig mondom, hogy kovidkommunizmus van. Örülök, hogy mások is látják. Ami szomorú, hogy az ellenzék is ilyen fajta de gyökerestül. Eddig azt hittem pedig, hogy ők demnokraták, nem baj, örülök, hogy felébresztettek, majd eszembe jut ez 2022-ben.
2021. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!