Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előválasztásnál mi a...

Az előválasztásnál mi a biztosíték, hogy nem fogják Fidesz vagy Mi Hazánk szavazók befolyásolni az eredményt?

Figyelt kérdés
Ezt hogyan fogják ellenőrizni, pl. online szavazásnál?

2021. máj. 18. 15:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, tényleg hasznos volt.


Pár dologban, félreértettél vagy többet láttál bele mint amit mondani akartam, de annyira nem is lényeg. Valóban rengeteg kérdésben eltér, és számos dologban egészen közel van a véleményünk. Illetve ténybeli állításaiddal is tudnék vitatkozni, de így is messzebb jutottunk mint amit egy gyakorik kérdés alatti válasz enged. Örülök, hogy tudtunk kicsit beszélni.


Én meg egy pacifista, ateista, liberális vagyok aki jobb híján lehet hogy pont a Jobbikra fog szavazni. Soha nem gondoltam volna.

2021. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nincs rá biztosíték. De pl. ha megválasztják Dobrevet, akkor lehet, hogy sok Összefogás-párti sem rájuk szavaz a választásokon.
2021. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
44%

20-as top komment 👍👍👍.

Én is úgy làtom,hogy az összefogàs a lehetö legrosszabb alternativa.Màr önmagàban az,hogy a Jobbik összeàll a baloldallal-amit szivböl gyülölök-mindent elmond róluk.Feladtàk az elveiket csak hogy mindenàron megbuktassàk Orbànt.Jakab egyébként egy unszimpi gerinctelen alak.Màr rég nem azt képviseli amit egy jobboldali pàrtnak kellene.Szàmomra a Jobbik=Ballik,tehàt nem te vagy az egyetlen csalódott;).Sokan vannak ezzel igy.

Szàmomra a Mi Hazànk az,ami legközelebb àll hozzàm.A Fidesszel sincs semmi bajom,söt.

2021. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!