Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyerekes dolog kissé...

Nem gyerekes dolog kissé Karácsony Gergelyt magánéleti dolgokkal gyalázni?

Figyelt kérdés

Egy ideig téma volt hogy nincs jogosítványa, most az, hogy nem tud angolul.

Ha mondjuk taxisofőr lenne és nem lenne jogosítványa, vagy angoltanár lenne és nem tudna angolul, az tényleg gáz lenne. De főpolgármesteri feladatait ezektől függetlenül miért ne láthatná el? Ez az a tipikus eset mikor más fogást már nem találnak rajta, ezért magánéleti dolgokkal kezdik gyalázni?



2021. máj. 18. 15:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, ott a pont!


Érted már "papucsállatka" #29?! 🐑

2021. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

#30. Karácsony esetében nincs köztünk vita. Azért nem is teljesen világos, hogy miért akadtok fenn ezen, mert fentebb például én is írtam, hogy totál színvonaltalan dolognak tartom a kormánypropaganda részéről ezen lovagolni. Amire Karácsony esete jó példa, az a mechanizmus, ezt sem először írom le. Amikor Orbán csak annyit mond, hogy "dutch guy" vagy "asszonyság", azt hetekig kell pörgetni, pedig az első pillanattól látszik, hogy műhiszti az egész. Amikor Geriről súlytalan, de valóban kínos dolgok derülnek ki, azt meg körömszakadtig kell védeni, pedig eleve foglalkozni sem kéne vele (Gerinek sem), és már rég vége lenne. És akkor felszólítanálak mindkettőtöket, hogy legyetek szívesek és qrvára ne mossátok össze, Karácsony esetét egyáltalán nem Kaleta esetével hasonlítom (mellesleg Kaleta pont nem a Fidesz embere volt, ez is egy kínos tény a baloldalnak, de ez most nem lényeg). Amiről azonban szemérmesen hallgatsz, hogy míg az egyik oldalon Borkainak azonnal távoznia kell (helyesen), addig pl. Lackner Csaba mégis hogy a fenébe lehet a mai napig hivatalban (és nem ő az egyetlen)? Mert ez a két dolog bizony nagyon is összevethető, és hát sajnos úgy áll a helyzet, hogy míg az egyik oldalon eltávolítják a problémás embert, hogy ne mérgezze tovább az adott politikai közeget (ahogy az elvárható), addig a másik oldalon meg megy a sunyítás, legfeljebb kicsit háttérbe tolják az illetőt, de csak addig, amíg a hülye nép majd szépen elfelejti az egészet. Persze azt csinál mindegyik párt, amit akar és amit a választók hagynak neki, de a morális fölény (ami az ellenzéknek oly' nagy szívügye) meg már egy másik kérdés.


A hitelességről: azért érdekes ez, mert egy pártot emberek alkotnak. Vallhatnak közel azonos elveket, de a pártot emberek alkotják, akik különbözőek. Attól, hogy egy pártban vannak elhajlások (amiktől a párt meg is szabadul, ami azért kétségtelenül elég pozitív üzenet a szavazóknak), még nem lesz automatikusan kukázva az egész párt, hiszen ettől még az általuk vallott dolgokkal sokan egyet tudnak érteni továbbra is. A ballibek szerintem pl. a legpatriarchálisabb f@szparasztok (nem a kamerák előtti farizeus szemforgatásról beszélek, hanem az öregecskedő feleségekről és a kócos fogú rémségekről), aztán mégis ők a leghangosabbak a meetoo ügyben is, meg az Isztambuli egyezmény ügyében is, meg egy rakás "nők helyzete" dologban is. De nem is kell politika, hogy érzékelhető legyen a dolog. Ha például az elhízott kardiológusod tanácsot ad, hogy hogy vigyázz a szívedre/egészségedre, azt sem fogod semmibe venni vagy az orvosi tudását megkérdőjelezni, csak azért, mert kinézet alapján kevésbé hiteles, mint egy sovány kardiológus. A Fidesz kapcsán azt látom, mintha egyes ellenzéki szavazók azt várnák a botrányoktól, hogy a Fidesz szavazói úgy kiábránduljanak, hogy esetleg homlokegyenest más értékeket támogassanak ezentúl. Pedig ezek a preferenciák miért is változnának? Azért, mert kiderült, hogy sokan nem képviselik hitelesen? Ez még mindig lehet, hogy jobban tetszik sokaknak, mint akik azt mondják, hogy eleve teljesen mindegy mást kell képviselni. Természetesen világos, hogy vannak komoly problémák a Fidesszel, ez nem is vitás. Másra szavazni viszont sokan csak akkor fognak, ha mutatnak nekik egy jobb Fideszt. Ami ugyanezeket az elveket képviseli, csak hitelesebben és lopás nélkül.


#31. Figyelj, kedves egybites barátom! Ha akarsz valamit, akkor érvelj, a nevetséges személyeskedésed sajnos nem hat meg.

2021. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
#31 Te kezdtél el személyeskedni, hát ne haragudj, mit vársz, én cserébe majd piedesztálra emellek? Egy nőt egybitesnek meg papucsállatkának nevezel, és kiakadsz azon, amikor ugyanazt a jelzést visszakapod. A színvonal az látszik, le sem tudnád tagadni a politikai nézeteidet. 🐑 Érvelni meg éppen te nem tudsz, érdemben még mindig nem tudtál válaszolni az általam felvetett dolgokra. Úgyhogy szerintem hagyjuk is egymást békén, nem vagyunk egy szinten. "beeeee"
2021. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Bocs, #32-nek szólt
2021. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
#32. És továbbra is csak személyeskedni sikerült, nulla konkrétummal. Felőlem. Mondjuk amikor már azt tudod csak felhozni, hogy nő vagy, és szerinted tőlem elvárható lett volna, hogy egy anonim felületen ezt kitaláljam, az már tényleg a legalja. És tudod én érveltem, mire jöttél és belekezdtél valami habzószájú fideszbirkázó dagonyázásba, és a mondandóm szándékos félreértésébe, mintha én Kaletát támogatnám és hasonló állatságok. Bégess inkább tovább, azzal nem sok vizet zavarsz.
2021. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha fideszes vagy akkor ne szolj meg masokat a szemelyeskedes miatt mert a te prtodbeliek pont ezt csinaljak xd
2021. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
#36. Aha ok xd
2021. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Na, folytatódik.

[link]

2021. máj. 19. 18:43
 39/41 anonim ***** válasza:
95%

#32 Azért az öregedő feleséges dologról nem tudom, mire gondolsz. Akármelyik pártban vannak ostobán viccelődő emberek, durvábbra is emlékszem ennél, amit a mai napig nem tudok megbocsátani egy baloldali politikusnak, pedig csak egy haverjával idétlenkedett, de mégis. Tehát nincsen bennem kettős mérce, nem vagyok vak.


Az viszont nagyon helyes, hogy a baloldal igenis kiáll az Isztambuli Egyezmény kapcsán (tudom, a Fidesz azzal üti el a dolgot, hogy azért nem ratifikálja, mert ezt már nálunk törvénybe foglalták másképpen, persze ez egyfelől nem igaz, nincs 100%-os átfedettség, és ha lenne is, egy szimbolikus jelentősége is lenne.

És az öregedő feleséges elszólás egy ember részéről még mindig nem olyan súlyú, mint a Vak Komondoros eset, amit az éjszakára tett kapcsolaton belüli erőszak megvitatásáról szólt, amiben a parlamentben olyan okosságokat sikerült mondani fideszeseknek, mint pl. ha szülnének az asszonyok 3, 4, vagy akár 5 gyereket, akkor lenne ok arra, hogy tiszteljék őket, és ehhez hasonlókat.

Hogy a rendszeres szexista beszólásokat az ülésteremben ne is emlegessük. Na meg azt, hogy Kövérre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy elfogulatlan.


A Fidesz szerintem szándékosan igyekszik alpári szintre vinni a politikai színvonalat, szándékosan jönnek ezzel a parasztos viselkedéssel, "vidéki asszonyság"

"Lószar ez a sok duma a demokráciáról!"

"És épp ezért volt sikeres a magyar elnökség, mert higgadtan elvégezte a munkát, miközben az EP izgágáinak kiosztott néhány kokit, és leesett néhány saller is."

És mondhatnék még néhány fennkölt idézetet Orbántól, aztán meg aggasztja a plakátokat, hogy "üzenjük Brüsszelnek, hogy több tiszteletet Magyarországnak", mert következetesen azt hazudja, hogy amikor személyét, stílusát, és tetteit érik támadások, akkor Magyarországot támadják.

Nem. Egy ország nem csal, nem hazudik... A politikusai teszik ezt. A politikusokat vetik meg, és a politikusok nem kék plakátoktól érdemelnek tiszteletet.


Azt a pénzt akár kórházak felújítására is lehetett volna költeni, talán kevesebb ember halt volna meg.

2021. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
89%
#39 👏👏👏 Nagyon jól mondod! Sajnos ezeknek hiába beszélsz, hiába hozol fel észérveket... egyszerűen képtelenek a propaganda mögé látni. Jelzem, én nem vagyok baloldali. Én szimplán anti-Fideszes vagyok. Nem tudok azzal azonosulni, amit ezek "képviselnek".
2021. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!