Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók a valóság...

A fidesz szavazók a valóság hány százalékát látják vajon a kormánymédiában?

Figyelt kérdés

Körülbelül 30%-ot mondanék, annak is a nagy része többnyire agymosás.


De lényegében a kormánnyal kapcsolatosan egy kellemetlen hír, egy korrupciós hír nem kerül ki sehova. Nem írnak a rengeteg oligarchákhoz köthető lopásokról, arról ahogy tisztára mossák egymást. Nincs hír arról mennyit költenek a dolgokra, minden titkosítva van amit a mi pénzünkből fizetnek. Nem reagálnak kritikákra és nincs programjuk, semmit nem mutatnak ami a normális politikához tartozna.


Gyakorlatilag az egyik fele az uszítás Európa és a nyugat ellen, a másik fele pedig a félelemkeltés háborúval, dollár baloldallal, transz óvodásokkal, stb.


máj. 23. 15:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Amennyit Putyin megenged.
máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%
A kormánymédia nem a valóságról való tájékoztatást szolgálja. A szerepe a hatalmon tartás elősegítése.
máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Nagyanyám az M1-ez nézi mindig. Az alapján szinte semmit sem tud. Vagy ha mondtak is valamit, azt úgy tálalták, hogy a fideszes szavazóknak befogadható legyen. Nagyanyám sose mondott semmit Szájerről, a kegyelmi botrányról, Magyar Péterről. De mindig mondja a háborút, a migránsokat, mert Gyurcsányt. Rajta látom azt, hogy a fideszes média mit művel az emberekkel.
máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem informatívabb, mint a libsi média. Kevésbé fókuszál a botrányokra és néphergelésre.
máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Mansour ***** válasza:
78%

Talán még annyit sem, de nem is az a lényeg, hogy százalékokat méregessünk, hanem hogy lássuk, az egész mennyire irányított és egyoldalú. A kormány felépített egy olyan narratívát, amiben minden helyes, amit csinálnak, és minden, ami rossz, az kívülről jön. Ehhez az olyan tényeket, amik nem illenek bele a narratívába, el kell hallgatni. Amit pedig nem lehet elhallgatni, azt el kell ferdíteni, hogy beilleszthető legyen. És mindent csak egy szempontból lehet bemutatni, a hatalom szempontjából.

Szerintem a kormánypropaganda legkárosabb hatása nem is az, hogy a valóság mekkora részét mutatja meg és mekkorát nem, és még csak nem is az, hogy mennyire ferdíti el a valóságot, hanem az, hogy nem engedi, hogy az emberek több szempontból lássanak dolgokat.

máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Tetszik ahogy összegyűltök itt ti, akik még azt sem ismeritek fel, ami az orrotok előtt van, majd megbeszélitek, hogy a többiek mennyire nem értik a valóságot.
máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Mansour ***** válasza:
73%
Mert mi van az orrunk előtt?
máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
19%
Balos troll kérdés jelentve a moderátoroknak.
máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Vicces, hogy az egyik buborékból kritizálják a másikat. :D
máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Mansour ***** válasza:
100%
Az tényleg tud vicces lenni, de most nem ez történik. Én megjártam a kormánypárti és az ellenézik buborékot is, és azt hiszem, viszonylag objektíven látom a dolgokat. Egy jó ideig én is csak kormánypárti médián éltem, tudom milyen egyoldalúan szemlélni a valóságot, és tudom milyen több szempontból megnézni mindent. Felismerem, hogy mi van az orrom előtt, de nem veszem készpénznek, amit bármelyik oldal mond róla.
máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!