Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Be vagy oltva? Ha igen mivel?...

Be vagy oltva? Ha igen mivel? És te mivel szeretted volna magad beoltani?

Figyelt kérdés
+1 szerintetek ha más lesz hatalmon akkor "eltűnik a covid?

2021. máj. 18. 19:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
49%
bevagyok, sinopharm, igazából pfizerrel, a vírus leszarja a kormányt.
2021. máj. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
+ kérdést úgy értem hogy ugyan úgy nagy hype lesz, vagy nem?
2021. máj. 18. 19:54
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
Be vagyok oltva a rezsim hazugságkampányával mint mindenki,de szerencsére eddig még ellenállok a sok valótlanságnak amivel elárasztanak.a covidot a politika tette naggyá ill félelmetessé,ha nem foglalkoznának vele akkor a többséget sem érdelelné.miért nem lehet egy olyan hetet csinálni amikor a média egyáltalán nem foglalkozik vele?ki kíváncsi erre a sok szarra ?müller is elmehete nyaralni,ráférne már.
2021. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%

Igen

Pfizerrel

az oroszt vagy a kínait szerettem volna de nem választhattam

a covidot nem érdekli a politika, nem tűnik el csak mert más lesz kormányon, csak az ilyen hülye kérdésekben sikerül összehozni a járványt a politikával

2021. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor annyit mielőtt lehulyeztek az hogy van hogy aki nem covidban halt meg mégis annak van feltüntetve? Nyilván van covid, viszont direkt más számokat hoznak ki. Ez politika.
2021. máj. 18. 20:10
 16/26 A kérdező kommentje:
Egyébként én is befogom magam oltani, csak megvárom mi sül ki az oltásból...
2021. máj. 18. 20:11
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
Igen, Astrazenecával vagyok oltva.
2021. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%

#15 A valóságban az orvosi adatbázisokban minden halottnak nagyon pontosan van feltüntetve hogy a covid miatt halt meg pl a covid által közvetlenül okozott tüdőgyulladásban - vagy egy másik kategóriába tartozik, aminél a covid HOZZÁJÁRULT a beteg halálához.

Az átlagemberek számára is elmondták ezt tavaly tavasszal és nyáron millió esetben.

Szimplán együtt mondják az elhunytak számát és nem tesznek különbséget a két csoport között. Ha megtennék akkor jönne a hiszti hogy a kormány el akarja titkolni a halálos áldozatok számát blablabla. A WHO szakemberei is megmondták hogy Magyarországon végzik jól a statisztikát a coviddal kapcsolatban - szemben sok másik országgal ahol pont amiatt van kevesebb halálozási szám, mert nem vesznek bele minden érintettet.

Ez nem politika, ez szimpla adatgyűjtés. A politika az amit te csinálsz belőle, hogy megpróbálod a kormányra ráhúzni és szembe állítani azzal hogy bezzeg ha más lenne kormányon akkor más lenne.

Mire vársz még? Majd száz milliónyi ember kapta már meg a védőoltásokat a világban. Mit gondolsz nem derült volna már ki ha valami gond van vele?

2021. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ennyi volt veled nem tárgyalok
2021. máj. 18. 22:00
 20/26 anonim ***** válasza:
35%
Mindeközben egy tanulmány szerint 40%-al több ember halt bele a covidba nálunk, mint a hivatalos statisztika, és ezzel egyébként az élbojban vagyunk pontosággal. Van ahol a bevalotthoz képest 17x több ember halhatott meg.
2021. máj. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!