Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől lesz KONKRÉTAN jobb...

Mitől lesz KONKRÉTAN jobb nekünk 2022-től, ha kormányváltás lesz?

Figyelt kérdés

Szeretnék konkrét elképzeléseket, adóreformot, oktatási, egészségügyi, gazdasági tervet és elképzelést, amit az ellenzék meg akar valósítani. Az nem számít programpontnak, hogy nem fog lopni a rohadék Orbán és Lölő börtönbe kerül (nem fog).

Én semmiféle programot nem hallottam eddig azon túl, hogy Dobrev ingyen pénzt adna a szavazatokért meg kb. minden igyen lenne minden ellenzéki szerint.



2021. máj. 18. 20:38
1 2 3 4
 1/37 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
59%
Na, ilyet itt nem fogsz látni :)
2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%
Azt ne nézd mit igérnek.Úgysem fogják betartani (láthattuk a nagy Budapesti változást és átláthatóságot, titkos szerződésekben és osztogatásokban...)
2021. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
40%
Például nagy valószínűséggel megszüntetik a családi adókedvezményt, mert az szerintük a gazdagoknak jó, és helyette megemelik valamennyivel a családi pótlékot, ami támogatja a szegényeket. Én 3 gyerekes, dolgozó anyaként tutira csak rosszabbul járhatok ezzel, szóval annyira nem várom.
2021. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
51%
3: nehogy az hidd, hogy megszüntetik a közmédiát vagy olcsóbb lesz. Múltkor, amikor hatalomra került a baloldal, még a miniszterelnök (nevelt) lánya is műsort vezetett ott... A közmédia lojalitása csak addig zavarja őket, amíg nem ők vannak kormányon...
2021. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
4: ezt nem mernék megcsinálni, mint ahogy kb. a harmadik nemű wc-n túlmenően semmit, ami komoly szavazatvesztést okoz.
2021. máj. 18. 20:52
 6/37 anonim ***** válasza:
24%

Fellélegzem.


Kicsit más lesz a hangulatom. Elleszek, mint a befőtt. Mint 2010 előtt. Nem fogok híroldalakat olvasni, mert tudom, hogy fönt az Országházban elbohóckodnak egymással, és nekem a Nap kel és nyugszik, megy az idő, teszem a dolgom!


Valami ilyesmi, részemről.

2021. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Attól hogy a fidesz el lesz takarítva.
2021. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
82%

"Lölő börtönbe kerül (nem fog)."


Én nem hinném, hogy kivégzik, mert akkor az EU pampogna.

2021. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
7: gyöngyörű jövvőképed van,g ratulálok. Igazi droidkomment, na rád van szüksége a mindenkori kormánynak: kicsit lázítjuk, ijesztgetjük, hülyének nézzük majd ígérünk neki aztán már húzza is az ikszet.
2021. máj. 18. 21:04
 10/37 anonim ***** válasza:
46%

A rezsim mindent megtesz hogy alacsonyan tartsa a béreket.a forintot leértékelték 20%-al hogy a külföldi multiknak kedvezzenek plusz megalkották a rabszolgatörvényt.a közszférában is alacsonyab tartják a béreket,ellehetlenítik az orvosokat,nem véletlen hogy 5 ezren távoztak az állami kórházakból.mrgjegyzem ez is volt a céljuk hiszen drasztikusan csökkentik az ágyszámot.és akik elmentek azok úgyis magáninkórházakba mennek, aminek a rezsim örül.hazug tolvaj banda akiknek egyetlen mondatukat sem szabad elhinni,akármit is nyilatkozzanak.

A leváltásukkal megkapjuk az esélyt hogy a jó tíz évnyi pusztítás után emberbarátabb kormányunk legyen és végre az életminőségünket javító intézkedéssorozatokat vezessenek be az eddigi folytonos megszorítások helyett.és gondoskodni kell arról hogy az életben többé ne kerülhessen a parlament közelébe, szóval az új kormánynak lesz dolga bőven.az olajszőkítős pintér-féle maffiahálózatot nem lesz könnyű eltakarítani,ehhez háborús lépések fognak majd kelleni amihez katonák kellenek majd.

2021. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!