Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Karácsony Gergely hazugsággal kampányolt 2018-ban a főpolgármesteri székért?

Figyelt kérdés
Azt állította, hogy van PhD doktori fokozatot szerzett.
2021. máj. 19. 10:38
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

jav.


Azt állította, hogy PhD doktori fokozatot szerzett.

2021. máj. 19. 10:39
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Mikor és hol állította?Sehol nem látom hogy így kampányolt volna,a Dr előtagot sem használta soha.
2021. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 hájaaa ***** válasza:
45%
Úgyérzem kampány idejére a magyar politika kérdéseknél ezek lesznek a mérvadóak. Azt remélem a moderátorok azért kivagdossák idővel a fidesz trollokat erről az oldalról, mert siralmas nézni a vergődésüket.
2021. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem hogy ezzel kampányolt volna. Ilyet nem lehet csak úgy kampányban állítani, hiszen 2 másodperc alatt reagált volna rá cáfolattal az az egyetem ahol doktori képzésen volt és jelezték volna, hogy hazudik. Szerintem félreértettél valamit, ahol arról lehetett szó hoyg a doktori képzésben vett részt és nem arról hogy meg is szerezte a PhD címet.

Amúgy ez lenne vele a legkisebb probléma, hogy nem szerzett doktori fokozatot.

2021. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2021. máj. 19. 10:46
 6/22 A kérdező kommentje:

#4


Miért? Van olyan szabály, hogy csak olyan kérdéseket lehet feltenni amik neked tetszenek?

2021. máj. 19. 10:46
 7/22 A kérdező kommentje:

#4


A Párbeszéd honlapján a kampánybemutatkozó írásában állította

2021. máj. 19. 10:49
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

4)

Így van.ha valaki politikus létére doktornak kiáltja ki magát a fővárosban az még aznap kiderülne.nincs olyan hülye politikus aki ezt meg merné kockáztatni szánt szándékkal.mondjuk a sima tévedés is elég kínos,de legalább javította magát.Schmidt

plágiumügye más,ő joggal bízott benne hogy a több évtizeddel ezelőtti disszertációját senki nem fogja háborgatni.

2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Karácsony azzal kampányolt, hogy minden építkezést megpróbál leállítani Budapesten és mindenben keresztbe fog tenni a kormánynak. A FB posztokon kívül valóban csak ezt csinálja.
2021. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%
Nem hazudott, csak elfelejtette, hogy nincsen meg. Járt oda, csak már nem fejeszte be. Gyakran elfelejtik az ilyent. Én is elfelejtettem már hasonlót.
2021. máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!