Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely főpolgármest...

Karácsony Gergely főpolgármester úr miért ad fel olyan könnyen mindent? (Jogsi, nyelvvizsga, főpolgármesteri cím, doktori cím stb...)

Figyelt kérdés

Felénél mindent otthagy.


Sofőrkönyv megszerzését is néhány kudarc után feladta.


Doktori címet is hosszas próbálkozás után feladta.


Angol nyelvtanulásnak is többször nekifutott, de soha nem tanulta meg rendesen, és most 45 évesen igérgeti, hogy megtanul angolul.


Megválasztották főpolgármesternek, alig telik el kis idő, még be se tudta fejezni a terveit, de már hagyja ott az egészet azért, hogy miniszterelnök lehessen.


Ha netalántán miniszterelnök lesz, azt is félután abbahagyja, mint minden mást?



2021. máj. 16. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert zsírosabb állások vannak a láthatáron
2021. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Magas és sovány! Ennyi elég az ellenzéki szavazóknak, az, hogy alkalmatlan emellett még polgármesternek is az már mindegy.


Ezeknek minden mindegy csak Orbán ne legyen, aztán majd ha jönnek megint a megszorítások akkor csudi jó lesz

2021. máj. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Hülye mindenhez,csak bohócnak felel meg az ember.
2021. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

"Karácsony Gergely főpolgármester úr miért ad fel olyan könnyen mindent?"

Egy idő után nyilván rájött hogy ami nem megy mert alkalmatlan rá, azt nem érdemes tovább erőltetni.

2021. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

#3 A bohócoknak tehetségre van szükségük ahhoz hogy jól csinálják. Karácsony ezzel nem rendelkezik.

Nincs gond azzal hogy nem alkalmas polgármesternek, politikusnak, az emberek többsége nem alkalmas rá. A gond azzal van hogy ezt nem látja be és újra meg újra belekezd valamibe, miközben ő is mindig elmondja hogy a f..szért hagyta magát rábeszélni - vagyis hogy ő sem akarta.

karácsony nagyon jól dolgozhatna egy valóban tehetséges ember beosztottjaként.

Ja, bocs, el is felejtettem, hogy most is ezt csinálja. Gyurcsány és az mszp emberei irányítják minden megmozdulását.

2021. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Most akkor 'udvaribolondot' kellet volna írnom szerinted?

Aztán még azt mondják paraszt vagyok.

Mondjuk mondhatják mert tulajdonképpen földműveléssel foglalkozásom.

2021. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

"Sofőrkönyv megszerzését is néhány kudarc után feladta."


Eszerint akart jogsit, csak nem ment neki?

Én azt hittem, szándékosan nem akart jogosítványt. Egyrészt környezetvédelmi tudatosságból, másrészt amiatt, mert édesapja közúti baleset áldozataként halt meg.

Te hol olvastad/hallottad ezt, kérdező?

2021. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Akinek a mai világban nincs egy B kategóriás jogosítványa sem,az csak egy fél ember.

Főleg,ha állítólag hímnemű.

2021. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7


[link]


Tudom, hogy Origo, de a haladó sajtó nem hozta le ezt. A lényeg, hogy a cikk valóságtartalmát Karácsony egyszer sem tagadta, pedig végigjárta az egész jobboldali sajtót, szóval én igaznak könyveltem el a dolgot.


Karácsony először azt a sztorit mondta a jogosítványra, amit te is írtál de gondolom az is hozzájárult a vezetési bizonytalanságához. Mindenesetre én nem használtam volna kifogásnak egy ilyen tragédiát, de mindenki döntse el magának, hogy erkölcsileg mennyire állja meg a helyét.

2021. máj. 16. 20:42
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a linket!


Hmmmm....

rejtélyes ügy....

Az origóról és a benne hivatkozott ripostról persze megvan a véleményem, de ha egyszer sem cáfolta Karácsony, az tényleg gyanús.


De van ennek egy másik oldala is.


Karácsony lelkesen kerékpározik. A KRESZ-t (a cikk szerint a KRESZ-vizsgán szintén nem ment át elsőre) a kerékpárosnak is ismernie kell, különösen a bp-i forgalomban. És azért kerékpározni sem tudna jól a nagyvárosi forgalomban, ha mindig félne, bizonytalankodna és nem tudna egy kereszteződésben egyértelmű döntést hozni stb.


Szóval én megnézném hogyan kerékpározik Karácsony a forgalomban. És ha normálisan, magabiztosan, akkor nemigen hiszem el a cikkben írtakat. Természetesen ha kerékpározva is azt tapasztalnám rajta, amiket írtak a cikkben, akkor az erős érv amellett, hogy valóban újra és újra megbukott, végül feladta.

2021. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!