Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted az átlag ember...

Szerinted az átlag ember mikor élne jobban a következő években ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Ha nyer a jelenlegi kormány.
Ha nyer az ellenzéki összefogás.
Ha nyer a Mi Hazánk.
Ha másik párt nyerne.
Mindegy ki nyer nagy változás nem lesz.
56 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok különbség nem lenne és nem is lesz. Majd akkor fog megélni az átlag ember, ha becsülettel el megy dolgozni.
2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Az a gond hogy nincs jó opció, ha marad a Fidesz, akkor 2032-ben olimpiát szervez Magyarország miközben az infláció már az éves 5%-on fog hasítani.

Ha nyer az ellenzék, akkor a következő 4 évben biztosan rosszabb lesz a helyzet mivel a Fidesz ott fog keresztbe tenni nekik ahol csak tud, ugyanakkor globalista nemzetté válnánk.

Ha a Mi Hazánk nyer, akkor 2028-ban népszavazás lenne az EU-s tagságról, 2030-ra pedig lehet hogy kilépnénk (a Fidesz is függetlenedni akar az EU-tól, de ha ők maradnak lehet nem népszavazás útján lépnénk ki, hanem szimplán kidobnának minket).

2021. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
"Túl sok különbség nem lenne és nem is lesz. Majd akkor fog megélni az átlag ember, ha becsülettel el megy dolgozni." Én addig nyomorogtam, még hittem eben.
2021. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Budapesten Orbán miatt 3-400 nettós fizetések, vanank ,ha Orbán nyer 2030ra osztrák lesz.
2021. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%
Jó vicc vót. Becsülettel elmegy dolgozni. F'SZOMAT A SZÁDBA HÁT ÍGY SEM TUD MEGÉLNI BECSÜLETES MUNKÁVAL SOK EMBER. ZIZI VAGY
2021. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!