Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha valaki a Fideszt támadja, az a kereszténységet és a magyar nemzetet támadja?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen templomba járó keresztény vagyok, a politikai nézeteim döntően konzervatívak, mégsem szavaznék soha a Fideszre. Nem tetszik a korrupció, a hatalomtechnikájuk, a Kínához dörgölőzés, ezek nem egy konzervatív párt ismertetőjegyei. A baloldali összefogásra alapból nem szavaznék soha, ezért protest-szavazatként marad a Kétfarkú Kutyapárt. Amikor egy Fideszessel vitatkozom, akkor a gender studiest és a migrációt hozza fel ellenérvként, miközben ezekről szó sincs, csupán nem tetszik, hogy egy korrupt álkonzervatív párt van az ország élén.

2021. máj. 19. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

"Miért hiszik azt az emberek, hogy ha valaki a Fideszt támadja, az a kereszténységet és a magyar nemzetet támadja?"


Nagy barom az, aki azt hiszi! Ugyanis a fidesz sem nem keresztény, sem nem nemzeti.

Közük nincs hozzá!

2021. máj. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rothadó Narancs ***** válasza:
77%
Mert az önfényezés és az ellenzék minden téren való földbe döngölése a fityeszes irányvonal.
2021. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hypno ***** válasza:
84%

Az embrek nem hiszik, hogy ha valaki a fideszt támadja, az a kereszténységet és a magyar nemzetet támadja.


Ezt csak a fideszes lakásmédiával butított "Tábor" hiszi és a már említett propaganda kiadványok szajkózzák.


A "baloldali összefogás" szintén egy orbánista csúsztatás. Az ugyanis ellenzéki összefoglás és nem baloldali. A Monentumon ugyan lehetne vitatkozni (szerintem nem balosok, csak szükségképpen a szélsőséges fidesszel szemben határozzák meg magukat), de a Jobbikon semmiképpen.

2021. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
89%
Kérdező totálisan ugyanabban a cipőben járok mint te. Ugyanúgy templomba járok és szintén ezt gondolom.
2021. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 hypno ***** válasza:
48%

#4


A jelen helyzetben protest szavazóként a jelenlegi rezsimet támogatod. A fidesznek nem is kell több.

A fanklub biztosít egy 25-30% biztos szavazatot nekik, vagyis már az is elég ha te nm szavazol az igazi ellenfeleikre.

2021. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Csak az elvakultak hiszik ezt, velük meg ne foglalkozz. Egyébként örülnék neki, ha a Kétfarkú Kutyák bekerülnének a parlamentbe, ők lehetnének a mérleg nyelve, és azért a vicceskedéseiken kívül egy rakás hasznos dolgot is csinálnak aktívan, követem a tevékenységüket. Nem lehet megint Fidesz 2/3.
2021. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
hypno, én az összefogásra fogok szavazni mindenképpen, akárki lesz a miniszterelnök jelölt, de ha az emberek tanácstalan, csalódott részét tudja mozgósítani a Kutyapárt, és bejutnak a Parlamentbe, a Fidesznek eltűnne a 2/3-os előnye, azzal nem hinném, hogy rosszul járnánk. Eddig sem ment el mindenki szavazni, de elég sokan vannak a nem szavazók között elégedetlenek.
2021. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te Kérdező és Árokpart. :))

Ismerek sajnos teljesen szemellenzős, amúgy gyakorló keresztényt és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy nem lát valaki ennyire dolgokat, pedig elvileg hasonló az értékrendünk. És nem jobb híján szavaz a Fideszre, mert baloldalra mégsem akar, hanem hangoztatja, hogy milyen klassz, hogy keresztény a kormány és megvédi a családokat... Nálunk pár éve a "keresztény" fideszes városvezetés fúrta meg az egyik plébánost, mert nem ment bele abba a játékba, amit az önkormányzat akart volna egy iskolaügy kapcsán. Bemószerolták a püspöknél, hogy helyeztesse át, undorító volt az egész ügy. Szóval "kicsiben" sem keresztények, nemhogy nagyban.

Én amúgy nem szavaznék a Kétfarkúra sem, szóval vagy nem megyek el vagy rajzolok egy pálcikaembert a szavazólapra. Kérdés, hogy érdemes-e plusz munkát adni a szavazatszámlálóknak, mert biztos ők is szeretnének aznap hamarabb hazaérni.

2021. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:
100%

#7


A mandátumok több mint felét (106 mandátumot) egyéni körzetekre osztják ki. A választást az fogja eldönteni, hogy ezek közül ki mennyit nyer, nem az, hogy a maradék 93 hogyan oszlik meg a pártlistákra leadott szavazatok alapján.

Ha listás szavazatok felét elviszi a fidesz, de közben az egyéni helyek javát az ellenzéki jelöltek, akkor Orbán kezdhet kiköltözni a karmelita kolostorból.

2021. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
hypno, szerintem ugyanazt akarjuk. Én csak azt teszem hozzá, hogy ha valakinek sem a Fidesz sem az Összefogás nem elég jó, még mindig hasznosabb, ha a Kutyapártra szavaz ahelyett, hogy pálcikaemberkét rajzolna a szavazólapra, vagy el sem megy szavazni. Én úgy gondolom, van elég elégedetlen ember, hogy a Fidesz legalább a 2/3-ot bukja.
2021. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!