Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zsidók cigányok és egyéb...

Zsidók cigányok és egyéb Magyarországon élő kissebségiek! Ti kire szavaztok jövőre a választásokon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 01:10
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Összefogás
Mi Hazánk
Kétfarkú Kutyapárt
40 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Hát tezsvérem csakis a fideszre még johogy
2021. máj. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Csak a Zsidesz!
2021. máj. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Eszkimó vagyok, csak fókahús legyen feketén, engem nem érdekel
2021. máj. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Egyéb cigányokat kérdező kérdéseknél már rég kiderült, hogy eleve nem is jár fel annyi cigány a GYK-ra, mint ahányan itt szavaztak róluk, helyettük...
2021. máj. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
29%
Mi számít kisebbségnek? Csak etnikaira vagy kíváncsi vagy szavazhatnak melegek, reformátusok, nők... stb. is?
2021. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Cigányként alapjáraton a Momentumra vagy a DK-ra szavaznék, de valószínűleg a Fideszre fogok, mivel az ellenzékit biztosan Jakab Péter nyeri meg. Azért fogok a Fideszre szavazni, hogy még véletlenül se a Jobbik vagy a Mi Hazánk legyen hatalmon. Ha a DK vagy a Momentum embere indul a Orbán ellen, akkor nem lesz a Fideszé a szavazatom. Ha a választás előtt esetleg a Mi Hazánk lenne a 2. legerősebb párt, akkor a Fideszre szavazok. Szóval még magam sem tudom kire fogok szavazni végül.
2021. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 hájaaa ***** válasza:
85%
Majd ábrahám robesz, jobber díszcigó megmondja kire kell...
2021. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Cigányemberként azt kell mondjam, hogy bár savanyú pofával, de fideszékre fogok ikszelni. A balos rezsim alatt sokkal rosszabbul éltünk, mint most. Tudom, unió. De baloséknak is volt 6 éve az unióban, mégsem javult az életminőségünk. Sőt, a csőd széléről kellett visszahozni az országot. Azt meg senki ne várja el tőlem, hogy a nyilas söpredékekre szavazzak.
2021. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

5:

"vagy szavazhatnak melegek, reformátusok, nők... stb. "


Mocskos módon összemosod a buzzancsokat a reformátusokkal!

Milyen ember vagy te?

2021. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
29%

Hát nyelvtanból biztos jobb vagyok, mint te, mert tudom, hogy a vessző az nem egyenlőségjel :)

A református meg egy kisebbségben lévő vallási felekezet, míg a melegek egy kisebbségben lévő csoport a szexuális irányultságuk alapján, szóval nem értem a problémád.


Ezért szerettem volna, ha a kérdező pontosítja, hogy csak etnikai kisebbségekre gondol vagy más jellegűekre is?

2021. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!