Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldre menetelnél hogy...

Külföldre menetelnél hogy fogják ellenőrizni, hogy keletivel vagy nyugati vakcinával oltottak? A védettségi igazolványon nincs ez rajt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 01:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyaron a rengeteg turista miatt nem fogjak gyozni az ellenorzest.
2021. máj. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik ország különbséget fog tenni, az egyszerűen igazolást fog kérni a típusáról. Nem fogja őket érdekelni, ha neked ezért külön köröket kell járnod a háziorvosodhoz a saját országodban, mert te akarsz hozzájuk belépni...


Persze az oltáskor kapott papír esélyesen elég, illetve júniusban indul az EU-s oltási igazolvány (szintén app formában), amiben kötelezően szerepelni fog.

2021. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon tulbonyolitjatok, egy sima pcr teszttel is mehetsz akarhova kulfoldre, sot sok helyre antigennel is.

Jun vegen meglesz az unios green card, ami nem feltetlenul plastic card lesz hanem aplikacio, papirlap.

A sok turistat nem fogjak tudni ugyse ellenorizni, lehetetlenseg!!!

Es a nasik az, hogy az eus junius vegere varhato green pass szerintem el se keszul juniusra. Mar csak azert is Gondolom mert eleg nagy kesesek vannak az euban igy altalaban. Elkezdodik a nyari szezon (most, mert mar lehet utazgatni) es nincs semmilyen unios card. Minden orszag sajat maga intezi es adja ki a sajat szabalyait. Az unio card elbukott meg mielott kiadtak volna. Kivancsian varom a kiadasat, h mikor is lesz, es arrol ne is beszeljunk, hogy majd mekkora keveredes lesz korulotte. Ezzel elkestek. A turizmus elkezdodott az emberek mar mennek. A foglalasok elkezdodtek, jul es aug a tengernel mar full van. Eus vagy nem eus kartya nelkul is.

2021. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

" nincs ez rajt. "


Iszok egy pohár vízt,,meg eszek egy szendvicst.


Ott van a vonalon rajt a start,,ami a rajt vonal.


Meg kell fékezni a fecske rajt,hogy ne a start vonalon legyenek rajt..

2021. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Kínait kaptam
2021. máj. 20. 13:14
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

"Kínait kaptam"

Nem baj, a Balaton is szép. Lölő szállodái állítólag szépen újultak a pandémia alatt.

2021. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Amúgy is csóró vagyok. A Balatonra sincs pénzem, nemhogy külföldre
2021. máj. 20. 18:52
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Mondhattal volna nemet a kinaira. Nem ertem miert vannak itt meg kussban az emberek mint a komunizmus alatt.

Jogod van nem beoltatni magad, es jogod van nem elfogadni a kinait.

Szabad emberek vagyunk. Olyan mintha visszaestunk volna a multba evtizedeket ezalatt a covid alatt.

2021. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Csak kínai meg astrazeneca volt. Akkor már inkább a kínai, mint a vérrögös astra
2021. máj. 20. 19:10
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kínaival is fogsz tudni utazni. Most tárgyalunk az olaszokkal, németekkel.

Akik elfogadják a Sinopharmot Európában (nem a védettségi igazolvánnyal, hanem az orvos által lepecsételt oltási igazolással): Ausztria, Horvátország, Szlovénia, Csehország, Szerbia, Montenegró, Görögország, Észak-Macedónia, Törökország, Románia, Moldova, Litvánia. Amióta a WHO rányomta a pecsétet, azóta egyre többen fogják elfogadni. A legtöbb EU-s országot még semmilyen oltási igazolás nem érdekli, ugyanúgy teszteltetned kell magad Pfizerestül, van ahol a negatív teszttel együtt vágnak karanténba és csak az x. napon elvégzett második teszt után szabadulsz, mire vége lesz ennek a nyugat-európai szigornak heteken belül, nem lesz gond a kínai oltással.

2021. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!