Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg vagytok elégedve a kormány...

Meg vagytok elégedve a kormányzásunkkal?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, hogy aki ma dolgozni akar, akár már 8 általánossal is tud magának lakást venni, és mellette meg is tud élni. Ez 10 éve elképzelhetetlen volt Magyarországon. Aki még családot is szeretne alapítani az még jobban jár. Emellett a kormányunk komoly pénzekkel támogatja a 25 év alatti fiatalokat ami szintén nagyon szimpatikus. Úgy vettem észre, hogy akinek más a veleménye az azt hiszi, hogy manapság Magyarországon nem lehet 12 millió forintért lakást venni, meg úgy alapból, kb fingja sincs az egész politikáról, vagy meleg. A melegekhez való hozzáállásán kellene egyedül változtatni szerintem a kormányzásunknak, azon kívül nagyon sok mindent igazán remekül csinálnak. Ti hogy gondoljátok? Ha nem tetszik, akkor mi nem tetszik a Fidesz kormányzásában?

2021. máj. 20. 04:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/203 anonim ***** válasza:
78%

Azta mindenit ekkora kampány szöveget! Jövőre a narancs koalíció arca lehetnél. Mennyit fizettek neked ezért a reklámért? Tegyünk tisztába azért pár dolgot, mert úgy látom elvakult vagy és elrugazkodsz kicsit a valóságtól.


Én azt gondolom, hogy akinek van 8 általánosa, és még lakást is tud venni, hogy az seggnyaló. Számtalan ilyen van nálunk a gyárban. Nem kell hozzá extra csak nagyotmondás és hosszú nyelv. Meg tárgyi tudás 0. Szerintem, ha te 8 általánossal lakást akarsz venni teljesen önerőből, azért jó pár évig mehetsz nonstop minden hétvégén túlórába. Vagy kemény hiteleket fizethetsz.


Aki családot akar alapítani, az az államháztartás kárára kapja ám az ingyen pénzeket támogatásokat, s mindez nem csak azért gusztustalan, mert majd az én meg te gyerekem fogja ezeket a pénzeket kifizetni, hanem hogy undorító egy nő felé azt sugározni és pumpálni, hogy potyogtass gyerekeket és lesz pénz. Fel kell világosítsalak, hogy azért 3 gyereket magadban tartani, végig csinálni a szülést nem egyszerű, mondom ezt férfiként. Mégis sokan ebből hasznot húznak, eltiporva a nők méltóságát, de ez csak az én véleményem. És kedves barátom a gyereket nem csak megszülni kell, hanem nevelni. Számtalan esetet, de a saját családomban is van ilyen rokon, akik éltek ezzel a helyzettel, lett állami támogatott autó, aztán a gyerekek odavannak dobva a nagyszülőkhöz vagy a gyerekek egyesével vannak hordva az állami támogatott autóval. De tudod ez az egész még annyira nem is zavarna, hanem ezek az emberek annyira elvakultan ostobák számtalan ilyennel beszéltem, és amikor el merem mondani mekkora gusztustalan dolog ez, még neki áll feljebb, hogy számára ez a pénz alanyi jogon jár.


A 25 év alatti fiatalok adómentesítése körül is el vagy tévedve. Ez megint egy kampány fogás. Erre nyomatékosan felhívom a figyelmed, hogy ez nem a fidesz, hanem a jobbik ötlete volt. Szemen lehet köpni Jakab Pétert, de ezt ő kiabálta a parlamentben, nem a narancs barátod! És Jakab 29 éves korig engedte volna el ezeket a dolgokat. Csak ennyi a különbség! És ez a fogás csak a narancslének csak azért kell, mert számtalan fiatal támogatását elvesztették, teljesen jogosan. Mondjuk az enyémet sosem szerezték meg, mert valahogy nem akarom Lőrinc vagyonát növelni, és az ostobaságaikra sem vagyok kíváncsi. Hasznom nem lett belőlük, és mivel munkás ember vagyok megbecsült sem.


Ahol aztán már tényleg kiakadtam rajtad, hogy az ostobaságodat abszolút fideszes szinten járatod. Ez zseniális, nem is értem mit keresel itt. Hol kapsz lakást 12 millióért te ostoba? Nézz már fel az internetre és nézd meg pl mit kapsz Tatán, Tatabányán 12 millióért, ha kapsz egyáltalán valamit. Akinek fingja nincs a poltikáról kis barátom az te vagy, aki elvakult, ostoba módon hirdeti a kamu igét. Ez valakinek bejön, nekem viszont határozottan nem, így arra kérlek kicsit higgadj le és ne próbálj másokba hazugságot beszélni!


Légy szíves a kulcsszavak közül a demokrata kifejezést távolítsd el!


Dióhéjban ennyi a véleményem

2021. máj. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/203 A kérdező kommentje:

Mitől lenne seggnyaló aki tud lakást venni 8 általánossal? 12 millió forintért már korrekt lakásokat lehet kapni. Ha az egészet hitelből is fizeti, rezsivel együtt kb 120 ezerből jönne ki a lakhatása. Nagyjából egy gyártósori dolgozó 180 ezer forintot keres. Tehát marad 60 ezer forintja, plusz a cafeteria amit a legtöbb helyen adnak. Szóval már itt meghasalt a mondanivalód. Vagyis igazából már az első mondatot után megértettem, hogy egy büdös nagy bunkó pronyó vagy, de ez még jócskán rátett. A te fejedben kellene jopar dolgot helyre tenni, ugyanis totális a káosz.

Hol vagyok eltévedve a 25 év alattiak adómentességét illetően? Azt valahogy nem sikerült kifejteni csak olvashattunk egy regét a csodaszarvasról.


[link]


[link]


Tessék ezek Oroszlanyba vannak 15km-re Tatabányától, ahol nagyjából több, és jobb munkahely van mint Tatabányán.

2021. máj. 20. 05:03
 3/203 anonim ***** válasza:
75%
Nem.És ez nem kormányzás,hanem a magyar nép elnyomása.
2021. máj. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/203 anonim ***** válasza:
21%
Orbán Viktorral mindig meg vagyok elégedve!
2021. máj. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/203 Fsms ***** válasza:
76%

Kedves Fidesz troll, kérlek segíts nekem Budapesten a III. Kerületben egy 50 nm lakást venni 12 millióból. Nyugodtan írj privátban , ha rendben van a tulajdoni lap megveszem. Panel is jó. Köszi.


Egyébként a válasz, ennyire gyenge kormányunk sosem volt, adósság az egekben, oktatás, egészségügy romokban. De persze a haveroknak jól megy, Európa legdrágább államapparátusával, etetni kell itt is a cimbiket.

2021. máj. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/203 anonim ***** válasza:
82%
Neked ezért fizetnek, vagy önerőből vagy ekkora troll?
2021. máj. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/203 anonim ***** válasza:
84%
NEM
2021. máj. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/203 anonim ***** válasza:
87%
2015. óta úgy az egekbe szöktek az ingatlanárak, hogy nagyon csodálkoznék, ha csak fizetésből ma valaki 8 általánost érő fizetéssel tisztességes munkával lakást tudna venni. 😆
2021. máj. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/203 anonim ***** válasza:
25%
Jó azért túlozni nem kell,van amit jól csinálnak és bőven van amit lehetne jobban is.Az tény hogy munkahely van bőven lehet válogatni ha nem is jobbnál jobbak,de ott a lehetőség ha valaki akar az dolgozhat,tanulhat.
2021. máj. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/203 anonim ***** válasza:
26%

A gazdaság szerintem jól működik,rengeteg új munkahely, mindenképpen jó.

Úgy veszem észre hogy igyekszünk a szomszédos országokkal is a jó viszonyra,mindenképp pozitívum.

2021. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!