Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem örülök neki, hogy a...

Ha nem örülök neki, hogy a magyar diákok megfizethető szállása helyett a kínai kommunista pártnak épül egyetem, akkor nem vagyok elég jó keresztény?

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen.
2021. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2021. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan.
2021. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát ja, szó szerint nem vagy az. Gyónd meg!!!
2021. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Így van, Magyarországon a "jó kereszténységet"az ellopott közpénz mennyiségében mérik.
2021. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem helyette, hanem mellé. Az egyetemere pedig nem a "kínai kommunista párt" fog járni, hanem magyar diákok.
2021. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

"Nem helyette, hanem mellé."


Elfoglalom a saját parkolóhelyemet és még a tiednek a felét. Van helyed? Van. Úgy fogod tudni azt használni, aminek tervezték? Nem.


"Az egyetemere pedig nem a "kínai kommunista párt" fog járni, hanem magyar diákok."


Végülis 3,7 milliós ösztöndíjért cserébe valóban, biztos tobzódni fognak a magyar hallgatók.


Idióta.

2021. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
7: az aláírásod jó. :) Amúgy légy erős, hasonló tandíjak már most is vannak magyar egyetemeken, max te nem tudsz róluk. Viszont ez sokkal híresebb egyetem.
2021. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy légy erős, hasonló tandíjak már most is vannak magyar egyetemeken, max te nem tudsz róluk. "


Hmm, mintha ez egy más kérdésnél mondta már volna valaki. Ott is kértem példát, néma csend következett. Esetleg most feltudnál világosítani? Mondani legalább 2 ilyen egyetemet Magyarországon (elvégre többesszámban beszéltél)?

2021. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A telepítője, a Horváth Levente katolikus gimiben tanulva kapott 1 éves cserediákságot Kínában.

Aztán hazajött érettségizni, de akkor már "szerelmes volt Kínába", ahogy egy tavalyi rádióbeszélgetésben mondta, ezért a Pázmány helyett visszament a Fudanra. Ami még kínai viszonylatok között is a Vörös Egyetem gyökerein ered.


A kérdést már magad is meg tudod válaszolni, nem?

2021. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!