Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoktátok kérni a villanyszere...

Szoktátok kérni a villanyszerelőtől a vízvezetékszerelőtől vagy a gyereketek tanárától a végzetségét igatoló papírt ugye nem akkor miért kéritek a miniszterelnökjelöltől KariGeritől a doktorátust nem mindegy h. van e neki, fő, hogy jó arc, jót akar?

Figyelt kérdés
De ezek nem engedik kibontakozni, ahol lehet belekötnek, akadályozzák, lejáratják...
2021. máj. 21. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Orbánnak van doktori fokozata?
2021. máj. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért kérném? Pont leszarom kinek milyen végzettsége van. Most pl pont olyan kőműves dolgozik nálam akiről tudom hogy nem fejezte be a szakiskolát, mégis százszor normálisabb munkát végez mint az elődje akit elzavartam, pedig elvégezte.
2021. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?Én szeretem Karácsony urat,de nem vele kelek és fekszek.Nem történt vele semmi.Ellenben kiderül hogy a fideszesek javarésze színtiszta bűnöző.miért nem ezzel foglalkozol?
2021. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

KamuGeri már a kampányában is hazudott. Ezt kéne helyretenni, mielőtt egy ilyen balfék lesz az ország MINISZTERELNÖKE.

Az amerikaiak is megszavazták Bidét, már látszik is az eredmény. Kell ez nekünk? Mi ne üljünk fel a ballibeknek!!!

2021. máj. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"KamuGeri már a kampányában is hazudott."

A fidesz pedig teljes elszámoltatást ígért,amiből semmi nem lett.És az nem más által írt önéletrajz volt, hanem választási ígéret.

Kell ez nekünk?Mi ne üljünk fel a fideSSnek!!!

2021. máj. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

“Orbánnak van doktori fokozata?”


Van, de sosem érdekelt, ahogy a Karácsonyé sem.

2021. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orbánnak nincs doktori fokozata. Ha lenne, büszkén használná. Csak az egyetemet végezte el, de nem írt doktori disszertációt.
2021. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert hülye hozzá. Az egyetemet is Soros vette meg neki.
2021. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, én, hanem az iskola igazgatója kéri a tanártól papírt. Márpedig egy miniszterelnöki pozíció sokkal fontosabb és sokkal jobban fizet is. Tehát természetes, hogy alaposan átvizsgálják a jelölteket. S mivel itt a választók döntenek, őket illik tájékoztatni.


És nem az a baj, hogy mije nincs, hanem hogy már megint hazudott.

2021. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!