Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki eddig nem értette miért...

Aki eddig nem értette miért nem vitázik Orbán és a kormány tagjai ellenzékiekkel, most már érti?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RRts42vUmCc


Itt Orbán Balázs vitázott Fekete-Győr Andrással.

Legalábbis próbált volna, de Fekete-Győr folyamatosan hülyeségekkel, oda nem illő, szakmaiatlan dolgokat, populista ígérgeteket, és megvalósíthatatlan dolgokat mondott a valóságtól teljesen elrugaszkodva. A másik véleményét nem hallgatta meg. Rossz volt nézni az egészet. Na ezért nincs vita, mert semmi de tényleg semmi értelme nincs,amíg az ellenzék ennyire dekonstruktív és ráadásul hozzá nem értő is.



2021. máj. 21. 12:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Én meg úgy látom, hogy a kormány nem vitázik senkivel. Vannak ezek a látszatkonzultációk, de igazából a saját akaratukat viszik végig, nem számít nekik senki és semmi.
2021. máj. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem lehet vitázni az ellenzékkel. Látod. Össze-vissza hazudozik és uszít Fekete-Győr.
2021. máj. 21. 12:44
 3/38 anonim ***** válasza:
28%

Én teljesen megértem Orbán Viktort.

Én középvezető vagyok. Pontosan tudom, hogy vannak olyan kollégáim, akikkel kár is bármit megbeszélni, adott esetben megvitatni, totális idő- és emberi pazarlás.

Velük közlöm a tényeket, aztán utána az irodájukban dünnyögjenek....

Na pontosan ezért nem érdemes az ellenzékkel vitázni.

2021. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
50%

Ott van a parlament, ott vitatkoznak úgyis egymással naphosszat. Felesleges második parlamentet nyitni pár magamutogató handabandázó kedvéért.


Magyarországon úgysincs soha semmiben konszenzus, arra várni felesleges.

2021. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
3as. Így igaz,egyetértek. És ez valahol nagyon szomorú hogy ilyen ellenzékünk van. Össze-vissza az almát hasonlítja a körtével.
2021. máj. 21. 12:51
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Az ellenzék nemcsak FeGyőr Andrásból áll. Vele eszerint nem lehet.

Karácsonnyal, Gyurcsánnyal történt vitáról van link? Lehet, hogy ővelük lehet. (Nem állítom, csak tippelek.)

A Fideszből se lehet mindenkivel. Bayerral pl. én szóba se állnék.

2021. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
16%

Így van.

A kormányt egyfolytában szidják, itt volt már cenzúra, sajtószabadság eltiptlrása, diktatúra, minden...

Az bezzeg az érzékeny lelkű ellenzéki szavazókat egyáltalán nem zavarja, hogy nem volt 30 év alatt olyan ellenzék a parlamentben, amelyik a pulpitust elfoglalja, táblákat, undormány molinókat mutogat, ostromolja az MTVA székházat, beül pofátlanul a miniszterelnök székébe, ficsúrozik stb. SOHA ilyen nem volt és nem is szabadna legyen.

Ugyanis ott is igaz, a stílus maga az ember.

A mai ellenzék, miközben válogatott módon szidja a kormányt, egy kicsit sem gondol bele abba, hogy az ellenzék meg konstruktív kell legyen. Nagyon nem az, a fentiek bizonyítják.

Utána meg felháborodnak, ha nem állnak szóba velük....🤫

2021. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%

"táblákat, undormány molinókat mutogat, ostromolja az MTVA székházat, beül pofátlanul a miniszterelnök székébe, ficsúrozik stb. SOHA ilyen nem volt és nem is szabadna legyen."


A pulpitusban nem vagyok biztos, de szerinted ezek a mai ellenzék találmányai? Mióta olvasol híreket, 4 éve? Jó hogy még csak elfelejteni akarod a múltat, nem pedig átírni...

2021. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

8: "egy kicsit sem gondol bele abba, hogy az ellenzék meg konstruktív kell legyen."


Menjenek együtt lopni Orbánékkal?

2021. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
79%

8: "ostromolja az MTVA székházat"


Khm, mi is volt 2006. őszén a Szabadság téren az a szép kis esemény????

2021. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!