Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz nem lopna ennyit,...

Ha a fidesz nem lopna ennyit, akkor mi lenne a véleményed róluk?

Figyelt kérdés
Alapjában véve nekem nem lenne gondom a hozzáállásukkal a legtöbb dologhoz. De az, hogy mindent kiszerveznek, kiosztanak, kilopnak a haveroknak, meg ezek a megalomániás stadionok... Én igazából ezért nem tudom, hogy mi legyen. Túl sok olyan dolog van, amitől mást nagyon nem tud bevenni a gyomrom, egyik ilyen pl. az szja kulcshoz való hozzápiszkálás lenne. Nekem még alapból azzal se lenne bajom, hogy nem fekszünk be az EU-nak sok kérdésben, bár tény, hogy a démonizálást nagyon túltolják... De a lopkodástól is rosszul vagyok már, meg hogy annyira mélyen be vannak betonozva mindenhova, bíróságok stb. hogy nem a jog fog dönteni sok esetben, hanem az, hogy te körön kívül vagy.
2021. máj. 22. 00:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha bizonyos emberek nem lennének benne, akkor nem lopna ennyit.
2021. máj. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Ugyanazt. A lopásnál, a szememben csináltak /nem csináltak sokkal rosszabb dolgokat.
2021. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%

Minden európai nagyvárosban vanank stadionok. Sokkal nagyobbak is mint nálunk. Mégis hol legyenek sportesemények, koncertek, vásárok stb? Röhejes ez a stadion-gyűlölet.


Ez a "lopás" meg inkább egy ostoba propaganda, amit bármire rámondanak. A legújabb példa erre az egyetemi reform. A világon semmi nem kerül privát kézbe, mégis megy 0-24-ben ez a "lopás". Próbálj intelligensebben tájékzódni.


[link]

2021. máj. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

"Ha a fidesz nem lopna ennyit". Akkor már nem a Fidesz lenne, ennyi. Az egész politikájukat az emberek lenézésére, hülyének nézésére, az emberek pénzének ellopása.


A hozzáállásukban nincsen semmi elfogadható, mindegyik fideszes pszichopata jellegeket mutató nárcisztikus elmebeteg. Ha barátnőm pszichiáter anyján múlna, menne az összes a gumiszobába átnevelése, hogy a gyűlölelet és nagyzolást kineveljék összes f#regből.


"Piros lap, mehet az öltözőbe, 2022-ben lesz rajta rács is!"

2021. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Például semmit nem tartottak be az ígéreteikből. 0 elszámoltatás. A devizahitelesekkel úgy kitoltak, hogy olyat ország még nem látott. Egy maffiózó belügyminisztere van az országnak. Háborús bűnöket aktívan elkövető országokat támogatnak. Nekem ezzel vallási szempontból is problémám van, mert katolikus vagyok, és engem zavar, hogy muszlimok vannak támogatva, és nem a keresztény örmények. Természetesen ugyanebből, és történelmi szempontból a török hátsónyalással is bajom van. A pedofíliáról, és drogos meleg orgiákról nem is beszélve. Most ezek jutnak eszembe. Második voltam.
2021. máj. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

"Próbálj intelligensebben tájékzódni."


Erre linkel egy kormány oldali médiát...

2021. máj. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg a személyre szabott törvényektől is kivagyok. Nálunk pl. beültették a polgármestert egy alapítványba, mikor kiderült, hogy nem is vállalhatta volna el, akkor meg gyorsan jött is a rászabott törvény, hogy tényleg nem vállalhat egy polgármester állást KIVÉVE HA... Anyátokat! És kva sok ilyen van, hogy írnak a haverra egyet.
2021. máj. 22. 01:18
 8/27 anonim ***** válasza:
5%
Mivel az a lopás dolog csak ballib propaganda, ezért a kérdés értelmetlen.
2021. máj. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
Krumpli,station,védettségi igazolvány.
2021. máj. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Akik valóban loptak, azok semmilyen támogatással nem segítették az embereket. Sorozatos megszorításokat erőltettek rájuk.
2021. máj. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!