Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor is kettős életet...

Orbán Viktor is kettős életet él? Egy keresztény haza és családcentrikus politikus és egy erkölcstelen, orgiázó, házasságtörő NER lovag?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Aha

És miért is lenne az? Netán láttad hogy kolbász helyett hurkatöltő versenyre nevezett be?

2021. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Téged is megcsinált?
2021. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
én azt sem nézem ki belőle, hogy a házasságában házaséletet él, nem azt, hogy bárki másra rámászna.
2021. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A Cenz Ura ***** válasza:
79%
Nem, ő egy életet él viszont egy másfajta képet mutat magáról.
2021. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy tudom, hogy mikor Orbán a leghangosabban uszított a migránsok ellen, közben a felesége a migránsokat segítő önkéntesek között dolgozott. De nem hinném, hogy ezen összevesztek volna, inkább hogy Orbán csak egy képet mutat, de ő sem hisz benne. Tudja, mit kell mondania, amivel a legtöbb embert tudja behülyíteni, ennyi az egész.
2021. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
5, és tudod, mi a legszebb? hogy azt a kommunikációs stratégiát, amit alkalmaz, Sorostól tanulta.
2021. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

"Én úgy tudom..."

Amilyen a kérdés, olyan a válasz.

2021. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Annyira kover, szerintem mar nem szexel.
2021. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!