Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz hozzá, hogy az...

Mit szólsz hozzá, hogy az eddig is veszteséges Mol Bubi 1,7 milliárdból újult meg?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzért:

24 kilós bringák helyett sikerült 21 kilósakat venni. (a régi rendszert ezért ekézték, mert túl nehezek voltak a biciklik)


Sikerült jobb kerekeket rakni a bringára, amikkel könnyebb tekerni már ha a guminyomást rendben tudják majd tartani.


Illetve talán jobb informatikai hátteret, egyszerűbb bérlést rakni mögé.


Ugyanakkor 2000+ bringáról sikerült lemenni 800-ra ami 2026-ig felmehet 1600-ra az opciókkal de a cél 1200.


Az utóbbi időkben felvett uniós támogatásokat a "régi" biciklikre viszont vissza kell fizetni, mivel az új rendszerben már azokat nem használják.



Most csak szerintem lett volna olcsóbb és ésszerűbb a régi bringákon kereket cserélni meg a bérlési rendszeren változtatni és akkor egy elve évi 100 milliós veszteséget termelő valamire nem kellett volna még több milliárdot költeni, azért hogy fele annyi bringa se legyen Budapesten?



2021. máj. 24. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a "könnyítés" a kedvecem, hogy 3 kilót sikerült faragni a dögnehéz, alig gördülő vasakon.
2021. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Boldog Karácsonyt!
2021. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Az egész rendszer átgondolásával remélhetőleg jobb lesz.
2021. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már használom, és sokkal jobbak lettek a biciklik.
2021. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is tetszenek a kirikpírek
2022. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!