Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely felesége...

Karácsony Gergely felesége turkálóba jár. Ezek szerint nem urizál az adófizetők pénzéből mint Lölő. Pont ilyen ember kell miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Most osztotta meg facebookon az új ingét amit a felesége turkált neki. Ezek tényleg nem korrupt maffiózó Dubajozó, yachtozó disznók.

Ugye 2022-ben a Fidesz tolvaj szektát le fogjuk váltani és ne adj isten elszámoltatjuk, visszaszerezzük a pénzünket?



2021. máj. 24. 13:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen tudjuk, te, #10, csak azt hiszed el, amit istened és mindenhatód, OV mond. Sőt, mást meg sem hallasz.
2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#5

Ez az adat honnan van?

Mármint az EU GDP-je 11.4 trillió USD volt 2004-ben, ami 2010-re lett 14.544 trillió USD. Ez 27%-os növekedés, vagyis ez lenne az EU-s átlag.

Ezzel szemben Mo. 2004-ben 104 milliárd USD volt a GDP-je, ami 2010-re 131.9 milliárd USD lett, ami 26.8%, vagyis teljesen az átlagnál vagyunk.


Forrás az EU-ra: [link]

Forrás Mo.-ra: [link]


Szóval honnan hoztad a számaidat?

2021. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#6-os!Persze hogy van felesége.Istvánnak hívják.
2021. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:DJah, biztos nem urizál!

Egy kis szobakonyhás albérletben nyomorog, hónap végén már totál üres a használtan vett hűtője, és szinte az egész fizetését a szegényeknek adja.

Hol élsz te?!

2021. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12


"2004-2010 között a frissen EU-hoz csatlakozott országok közül(10-en voltunk) a legkisebb növekedést tudtuk felmutatni"

ezt írtam, nem az EU átlaghoz hasonlítottam a magyar euróban mért gdp/fő adatot hanem a velünk egyszerre csatlakozott országok átlagához. Mert nagyon nem mindegy, hogy Németország vagy Szlovákia nő x%-ot mivel a régi EU tagoknak jóval nagyobb az egy főre eső GDP-je.


[link]

itt vannak a gdp/fő adatok


az átlagot meg én számoltam ki excelben. :)

[link]


De ha az egész EU-hoz akarod hasonlítani akkor meg 2010-2019 között az EU nőtt 7%-ot, míg Magyarország meg 24%-ot. Ami jól mutatja, hogy ha normálisan csinálnák a dolgokat akkor jóval nagyobb növekedési potenciál van Magyarországban mint az EU-ban.

2021. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

2004 Mo. GDP/fő 10285 USD.

2010 GDP/fő 13191 USD.

Ez nekem még mindig 28%-os GDP növekedés.


Mellesleg rossz országokat használsz, ezek egyáltalán nem voltak egy kategóriában magyarországgal, legalábbis egy részük. Olyan, mintha Németországot is belevennéd, nem egy kategória.

Ahogy szintén probléma, hogy válság utána állapotot nézel, mivel a forintot pont, hogy támadták a válság alatt, amiről bírósági ítélet is van.


Ennél pontosabb, ha már minden országot nézel, ahogy tettem, főleg mivel szoros gazdasági kapcsolatban vannak EU-s szinten az országok.

2021. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!