Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha minden munkahely rászorítja...

Ha minden munkahely rászorítja / rászorította a dolgozóit az oltásra, akkor az azt jelenti, hogy az országban kb 3-3,5 millió ember nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Valakitől ezt hallottam, hogy már mindenhol úgy veszik föl az emberkét, hogy előny az oltottság...


Ha rosszul mondta, rosszat írtam, de talán mégis lehet benne igazság.

Szél nem indul fúvatlan.



2021. máj. 24. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Kórházban sem kényszerítik őket, nemhogy iparban. Megint egy olyan kérdés, amiben hazugságot állít a kérdező.
2021. máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem állítom a hazugságot, hanem ezt halottam.


Mindenki magából indul ki, 11!

2021. máj. 24. 16:33
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

És ha azt hallod, hogy a Föld lapos, akkor azt tényként kezeled?

Ne nevettesd már ki magad! Normális ember nem hisz el minden hülyeséget, hanem egy kicsit próbál tájékozódni. Pláne ha rögtön beleszalad egy ellentmondásba, hogy ennyi munkanélküli nem lehet az országban. De ha direkt provokálni akarod az itteni törzsközönséget, akkor valóban úgy kell fogalmazni, ahogyan te tetted.

2021. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

13) sajnos a többségnek tényleg ennyi esze van mint a kérdezőnek.

Mint mikor elhíresztelte valaki hogy a paksi erőmű fel fog robbanni,amiből lett is tömegpánik.

2021. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13


Amúgy én is azt tapasztalom, hogy "én vagyok a hülye, mert nem oltatom be magam!" (cégen belül)


Azzal jönnek újabban, hogy oltassam be magam, mert meg kell védeni azokat, akik valamilyen ok miatt nem kaphatnak oltást!


ÉS HA VALAMI MIATT ÉN NEM KAPHATOK OLTÁST?


Azt ki fogja megvizsgálni?

2021. máj. 24. 16:40
 16/17 anonim ***** válasza:
38%

#15 Igazuk van, másokat IS védesz azzal ha be vagy oltva.

Az orvosok meg pont azért vannak hogy eldöntsék te kaphatsz-e védőoltást vagy sem. Megkérdezted róla az orvosodat? Tuti nem.

2021. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Mást kit védene? Mikor az oltásról sem tudnak kb sz*rt sem, azt sem hogy mennyi kéne :D
2021. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!