Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötlet lenne, ha a kábítósze...

Jó ötlet lenne, ha a kábítószer birtoklást, fogyasztást, terjesztés halálbünetéssel jutalmaznák?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 22:54
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Nekem mindegy élnek vagy halnak
Ellenzem
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg is maradna az ötlet szintjén, mivel nincs halálbüntetés, és amíg EU-tagok maradunk, nem is lehetne bevezetni.
2021. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 árokpart ***** válasza:
54%
Nem nincsen értelem, mert azokban az országokban ahol halállal büntetik ott is virágzik a drogmaffia.
2021. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 árokpart ***** válasza:
92%
nincsen értelme
2021. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
95%
Első körben nálunk itt Magyarországon az alkoholfogyasztást kellene visszaszorítani előadásokkal, reklámokkal, megelőző kampányokkal a médiában egyfolytában propagálni, mert sajnos jelenleg nálunk már lassan több mint népbetegség és sajnos szinte ugyanannyi bűncselekmény kapcsolódi hozzá mint a drogokhoz ha nem több. Családon belűli erőszak, gyilkosságok, állatkínzás, halálos baleset okozása, szerelemféltésből elkövetett gyilkosság és minden ami a csövön kifér sajnos.
2021. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ezek is nagyon gázak.
2021. máj. 24. 23:04
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Én az olyanokat büntetnem halállal mint a kérdezőt,pedig nem drogozok.Mintha a drogozás lenne a világ legnagyobb bűne, véletlenül se a gyilkosság, pedofília stb...
2021. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

A kérdező, csak kérdezte, nem javsolta.


Úgy tudom, hogy a Fülöp-szigeteken extrém durván kezelik a droggal kapcsolatos bűncselekményeket, halállal is akár. Nem tudom mennyire működőképes, akit érdekel, olvasson utána.

2021. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így van, ráadásul azt nem írtam, hogy csak a drogozást, jó lenne, ha valamit kérdeznek akkor tudnánk az adott pontra koncentrálni, nem pedig mást behozni, amit senki nem említett meg. Dedó ez, mint mikor valamelyik politikusról kérdeznek valamit, mert rosszat cselekszik és érvek helyett azzal jönnek hogy jaaaaaaaaaaaajjjjjjbeezzegazizéééazjobbmiiii
2021. máj. 24. 23:33
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

#6 "Én az olyanokat büntetnem halállal mint a kérdezőt,pedig nem drogozok."

Minek? Az agyhalál már beállt nála, jól látszik.

2021. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs halálbüntetés, úgyhogy nem lehetne kivitelezni.
2021. máj. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!