Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2022-es választásoknál ki...

A 2022-es választásoknál ki lesz az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltje, melyik ellenzéki pártból fog szerintetek kikerülni? Meg fognak tudni egyezni ebben a témában, vagy hónapokig fog menni a különböző jelöltek közti versengés?

Figyelt kérdés
Gyurcsány és a neje, Dobrev Klára ugyebár vállalhatatlanok, Kari Geri főpolgármesterkéről meg egy ideje ugyebár kiderült, hogy teljesen inkompetens. Más jelöltekről meg egyelőre nem tudok (arról például nem hallottam, hogy a jobbikus Jakab Péter ácsingózik-e a posztra).

2021. máj. 26. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Már rég megegyeztek hogy elválasztás útján fog eldőlni ki lesz a jelölt.
2021. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy eddig barlangban laktál-e, vagy csak nem érdekelt a téma, de ellenzéki előválasztáson tervezik eldönteni a miniszterelnök jelölt kérdését majd ősszel(meg az egyes egyéni körzetekben a közös jelölteket is).

Eddigi biztos indulók Dobrev, Jakab, Karácsony, Márki-Zay, Fekete-Győr...

2021. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Már megegyeztek, hogy előválasztás alapján döntik el, aki ott nyer, az lesz a miniszterelnökjelölt.
2021. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Így van, ahogy 1. írja, de szerintem nettó dilettantizmusról árulkodik az, hogy ennyire kiterítik a lapjaikat.
2021. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Más jelöltekről meg egyelőre nem tudok (arról például nem hallottam, hogy a jobbikus Jakab Péter ácsingózik-e a posztra)."


Na ne add a hülyét, Misi! Ennyire nem lehetsz fideszes!

2021. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"de szerintem nettó dilettantizmusról árulkodik az, hogy ennyire kiterítik a lapjaikat."


Milyen lapokról dünnyögsz, Doctor Úr?

2021. máj. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

6: Arról beszélek (nem dünnyögök, kikérem magamnak), hogy előre kifecsegik az összes taktikai lépést, minden olyan infót, hogy mi lesz, hogy lesz (mi lenne, hogy lenne), ha ők kerül(né)nek hatalomra.


Ennyire nem kellene kiteríteni a kártyákat. Ennyire nem kellene nyílt lapokkal játszani.

2021. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es!


Szerintem nincs szó kiteregetésről. Amit meg mondanak, annyit a saját választóikkal is kell közölni.

2021. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Gery lesz, sokaknak szimpatikus, hogy olyan szerencsétlen. Ferinek is.
2021. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz versengés. Ők most azt játszák meg, hogy mennyire jóban vannak. Olyan fura volt látni azon a sajtótájékoztatón, ahol éppen Karácsony Gergely a sírás határán időzött egy újságírói kérdésen, hogy a háttérben a Jakab is ott állt, mint lelkes háttértámasz. A pártja tényleg már csak a neve szerint jobbik:)

Szerintem Dobrevet választják majd meg. Egyszer úgy hallgattam egy nyilatkozatát, hogy azt képzeltem, hogy egy dks, hipnotizált nyugdíjas vagyok, enyhe hallássérüléssel, már kicsit megfáradt figyelemmel, és így szimpi volt. Úgy éreztem ez a nő egy kifogyhatatlan energiagombóc, aki aztán majd jól megemeli a nyugdíjamat, és 80as évekbeli kabarés, mulatós műsorokkal tölti majd fel az m1-et.

Aztán imádkoztam egyet, hogy Istenem, csak ne így legyen!

2021. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!