Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan politikai párt/erő,...

Van olyan politikai párt/erő, akármi amivel az emberek nagy része elégedett lenne és nem lenne ez az állandó ellenségeskedés, sárdobálás?

Figyelt kérdés
Gondolom nem én vagyok az egyedüli, aki el tudná képzelni, hogy akár nyugi is lehetne végre a politikában, a közéletben, akár nyugodtabbak is lehetnének az emberek. És most számítsuk le azokat, akik mindig minden bajukért másokat hibáztatnak, de olyan jó lenne egy nyugodt közélet, politika.
2021. máj. 26. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Akármi lenne, az emberek többségének az nem lenne jó.
2021. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ez valószínűleg sose fog megtörténni, legalábbis a közeljövőben nem. Szerintem azért nem mert pl.: most a fidesz van és az ellenzék nem elégedett ezzel meg azok se akik az ellenzékre szavaznak ha az ellenzék nyerne most akkor a fidesz lenne ellenzék és azt is szeretik az emberek és ezért akkor se lenne nyugalom a politikában. De ha csak 1 párt lenne akkor se biztos mert az emberek egy része mindent jobban tud tehát ők jobban irányítanák az országot is.


de ez csak az én véleményem

2021. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező

Az hogy 11 éve ugyanaz a kormány van, az azt mutatja meg hogy az emberek többsége elégedett vele (mert ha nem lenne akkor többen mentek volna el szavazni ellene) - ahogyan azt is hogy a másik oldalon állók meg nem elégedettek és így marad az állandó sárdobálás meg hergelés.

2021. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy megoldás úgy hívják alsóház, felsőház.
2021. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!