Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor vállalhatom fel végre...

Mikor vállalhatom fel végre az ismerőseim előtt, hogy szimpatizálok a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlenül érzem magam, amikor élőben, vagy sokkal több esetben facebookon szóba kerülnek ilyen témák és nem mondhatom el, hogy nem értek egyet az ismerőseim politikai nézeteivel. Azért nem, mert mindenki megbélyegzi azt, aki szerint a fidesz jó munkát végez, és ezt nem is kulturált formában teszik, hanem elkezdik az embert lehordani a sárgaföldig, hogy hogyan lehet ennyire ostoba.


Félek, hogyha felvállalnám a nézeteimet, akkor sok barátom csak emiatt elfordulna tőlem. Mikor lesz már végre vége ennek a liberális stílusú elnyomásnak, ami nem engedi, hogy egy kormánypárti szimpatizáns kifejtse őszinte véleményét témákkal kapcsolatban? Mikor hagyják végre abba a liberálisok ezeket a megszégyenítő címkézéseket? Miért nem élhetünk békén egymás mellett? Miért kell szítani a feszültséget? Felebaráti szeretet hol van?



2020. szept. 8. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha már nem lesznek hatalmon(2070-90-körül), Gyurcsányt is divat lett szeretni 2006 után.
2020. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez gáz és kár az olyan barátért. Én sohasem támogattam a fideszt még sincsen olyan ember, akivel azért nem beszélek, mert ő igen.
2020. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne fejthetnéd ki a véleményedet? És miért lenne kötelező a barátaidnak egyetérteni veled?

Persze vannak vélemények, amiknek a kifejtése után az illetőt nem sorolnám a barátaim közé, de ha ez a helyzet, akkor se kéne alakoskodni.

2020. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Megértelek, én is szégyelném.
2020. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Amikor komoly logikai érvekkel, tényekkel hitelesen alá tudod támasztani azt, hogy miért is. Mert az, hogy van egy nézeteltérés, kialakul egy eszmecsere, az még teljesen normális vannak érvek, ellenérvek, állítások, cáfolatok, de ha nincsenek, csak frázisok, na akkor besülsz, és nevetségessé válsz.
2020. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%

Őszintén szólva... Nem igazán értem a problémát. Mármint magát a dolgot igen, de hogy ebből miért gyártasz problémát, azt nem.

Én is szimpatizálok a Fidesszel, 20 éves létemre, és ezt nem titkolom. Illetve nyíltan, pl fb-on is vallom az általuk is vallott értékeket.

Nem érzem, hogy emiatt szégyenkeznem kéne, pont olyan jogom van jobboldalinak lenni, mint másoknak baloldalinak. Az ismerőseim pedig vannak annyira intelligensek, hogy ők se csinálnak "problémát" ilyenekből. Aki meg igen, azzal szerintem a kölcsönös szimpátia hiánya miatt össze se barátkoztunk eleve...

2020. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

#4


Mondod DKsként? 😃



Ne szégyeld, a jobboldali konzervatív egy nagyon jó eszme, látod USA UK és Australia is jobboldali bár útobbi koaliciós kapcsolat.

2020. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Mást sem hallani itt a gyk-n hogy a fidesz szavazók elsöprő többségben vannak az országban. Akkor hogy a búbánatban lehetnek neked többségében ellenzéki érzelmű ismerőseid ?

De miért is kellene egy kormánypárti szavazónak szégyellnie a pártszimpátiáját ? Hiszen fejlődik az ország csökken a bűnözés emelkedik ez életszínvonal. Minden a legnagyobb rendben. Én a helyedben büszkén fideszes kitűzővel jelennék meg mindenhol.

2020. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

“Mást sem hallani itt a gyk-n hogy a fidesz szavazók elsöprő többségben vannak az országban. Akkor hogy a búbánatban lehetnek neked többségében ellenzéki érzelmű ismerőseid ?“


Ha van 500 ismerőse a 60%~a ellenzéki, de ott a többi 9 millió. 🙂😘

2020. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, szegény fideszeseket elnyomja karigeri. Már tele a politikikai foglyokkal a várbörtön.
2020. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!