Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érzés Orbánnak, hogy...

Milyen érzés Orbánnak, hogy az alkoholista, tutyimutyi Gyurcsány még az őszödi beszéd után is elverte Orbánt a választáson?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 14:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
10# szerintem kb olyan érzése lehet, mint amilyen Fletónak, a feleségének, és Karácsonynak lesz egy év múlva 😂😂
2021. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Én úgy tudom, és ezt Medgyessy miniszterelnök úr mesélte el nyilvánosan 2002 környékén, hogy orban az akkori vereség után kattant be teljesen, és onnantól datálódik az ő grazi kezelése. Azt is elmondta Medgyessy úr, hogy o1g úgy költözött ki a miniszterelnöki szobájából, hogy azt előtte "picit átrendezte". Ezzel arra utalt, hogy o1g szétverte a bútorokat. Fejszével.

(a korabeli Népszabadságban van leírva a történet)


Utána Gyurcsány úr 2006-ban vert rá orbánra, akinek akkor jelentősen romlott az állapota.

Egyébként Gyurcsány úr nem alkoholista és nem tutyimutyi.

2021. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

#12 Szánalmas ez az erőlködés hogy már ilyen elmebeteg sztorikkal próbálkoztok.

Tényleg nagy lehet nálatok a baj.

2021. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

#12

Én pedig úgy tudom (és ez igaz is), hogy Gyurcsány, mielőtt nekiugrott a 2006-os választásoknak, az ország költségvetését "picit átrendezte". Ezzel arra utalok, hogy csúnyán meghamisította az adatokat. Gyurcsány a 2006-os őszödi beszéd után kattant be teljesen, és onnantól datálódik az ő hatalmas elutasítottsága és személyes reménytelensége a magyar politikában.

Utána Orbán 2010-ben rávert a szocikra, akiknek onnantól kezdve azóta is a béka töke alatt van a támogatottságuk, sőt azóta is 2/3-dal kormányozza Orbán az országot.

Egyébként Gyurcsány úr alkalmatlan a miniszterelnöki posztra és messziről látszik róla, hogy iszogat – nem mintha ez engem zavarna egyébként.

2021. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez inkább az akkori szavazóikat minősíti. Nekem ne dumáljon agymosásról egy olyan, aki ezek után is behúzta rá az X-et. Utána meg kapott dupla megszorító csomagot a nyakába, meg viperás rendőrségi rohamot gumilövedékekkel. Csak úgy fortyogott a demokrácia akkoriban, igaz?
2021. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam semmilyen gumilövedéket meg viperát. A budapesti prolik kaptak, akik civilek autóit gyújtották fel és állami tulajdont rongáltak. Egyesek terrorcselekményeket is elkövettek. A rendőrség hatékony fellépésének köszönhetően hamar feloszlatták a csőcseléket, illetve a Budaházy-féle terroristákat is sittre vágták.
2021. máj. 26. 16:43
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

#16 És mi van a békés tüntetőkkel és megemlékezőkkel? Akiket kegyetlenül és durván szétvertek a rendőrök. Kaptak sokan gumilövedéket, ütéseket, rúgásokat. Volt aki csak éppen arra járt.

A 2006-os rendőrterror a kommunista időket idézi.

2021. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
#16 Feri, megint túl sokat ittál!
2021. máj. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%

16

De most mire jó ekkorát kamuznod, sarkítással? Mert ezt rajtad kívül senki nem hiszi el.

2021. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én anno emlékszem a választásra haloványan. Még általános iskolába jártam. Még ennyi fogalmam sem volt a politikáról, mint most. Akkor néztem este az M1-en ment folyamatosan az alsó csíkban. Meg időről-időre jöttek a diagramok, ilyesmik. Akkor az egyik oszttársam Gyurcsányra szavazott volna, ha nem lett volna fiatalkorú. Én asszem az MDF volt nálam a szimpi, persze úgy hogy nem tudtam róluk semmit. Csak úgy a logó meg a szép zöld szín.


Amúgy azért tényleg sokat elmond Gyurcsányról, hogy azóta nem tudott visszajönni az első helyre. Én nem is látnám szívesen, mert nagyon nem szimpatikus krapek. Látszik rajta, hogy kamuzik, mindent is. Orbánt sem tartom jobbnak. Kár, hogy egy értelmes kormányunk nincs ebben a krv életbe!

2021. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!