Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány megszégyenítette...

Gyurcsány megszégyenítette Orbánt?

Figyelt kérdés
[link]

#Orbán Viktor #Gyurcsány Ferenc #koronavírus #COVID #választás 2022 #kormányváltás 22 az ellenzék javára jobb lesz Magyarország
2021. máj. 26. 20:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Csak szokas szerint szarra alazta.
2021. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező

Amit ez a videó kivált belőlem az a szekunder szégyenérzet, hogy egy ilyen paprikajancsi nem csak most ott ülhet a parlamentben, hanem hogy nem olyan régen ő volt a miniszterelnök.

Neked nem égő az amit gyurcsány csinál?

Vagy nektek ez kell, hogy titeket ennyire suttyó prolinak tekintsen akit ilyen szöveggel lehet szórakoztatni?

2021. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Mik ezek a válaszok? Itt senki se tud válaszolni? (tisztelet a kívételnek #1-nek) xd #7 Nem égő igenis normális meghallgatod AZ EGÉSZ öszödi beszédet youtubeon VAGY EGY SZÓT AZ M1-en. (el___tuk) Máris máshogy hangzik.
2021. máj. 26. 20:58
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Meghallgattam az egész őszödi beszédet, olvastam is sokszor. Éppen emiatt tartom egy hataloméhes, elvakult, gátlástalan ostoba hazaáruló senkinek gyurcsányt és emiatt nem értem hogy ti hogyan tarthatjátok még a politikában ahelyett hogy tombolva követelnétek hogy élete végéig börtönben üljön tettestársaival egyetemben amiatt amit ELLENETEK IS elkövetett az ország vezetőjeként.
2021. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#9 Gyurcsány még mindig jobb mint Orbán lop csal hazudik Gyurcsány is lopott csalt hazudott de legalább bevalotta
2021. máj. 26. 21:04
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

#10

S ha valaki jobb, mint Orbán, akkor azt te már isteníted, felnézel rá és megvéded, ha valaki rosszat mond rá? Nem tök m1, hogy kinél jobb vagy rosszabb? Önmagában egy bukott politikus, akinek semmi keresnivalója nem lenne a közéletben, s attól függetlenül, hogy Orbán felül vagy alulmúlja, attól függetlenül egy gazember. Nem értem ezt a sok szélkakast, aki Orbánt annyira utálja, hogy közben Gyurcsányt megszerette.

2021. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Gyurcsány jobb
2021. máj. 26. 21:14
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
Látom funkcionális analfabéta vagy és nem nagyon tudod értelmezni, amit írtam.
2021. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező igazából karácsony Gergely,azért analfabéta meg dixlexiás meg ilyesmi.
2021. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
46%
#9 Csak szuperpasszív az intelligenciája.
2021. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!