Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pest megye mostantól tényleg...

Pest megye mostantól tényleg több uniós támogatást kap önálló régióként (Budapest-mentesen), és több jut a fejlesztésére, vagy a magyar politikusok ebben az új helyzetben is megtalálják a módját az EU-s pénzek lenyúlására?

Figyelt kérdés

Tegnapi hír, lentebb meg a korábbi leírása:



"Több uniós támogatáshoz jut Pest megye"


[link]


"Pest megye külön régió lesz a következő uniós költségvetési ciklusban"


[link]


És igen, én Pest megyében (Cegléd) lakom, azért is érdekel a hozzáértők véleménye...



2021. máj. 27. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez a "lenyúlás" egy mítosz, az EU folyamatosan ellenőrzi, mire mennek a pénzek. Persze vannak olyan fanatikusok, akik idegbajt kapnak, ha egy nekik nem tetsző vállalkozó nyer egy tenderen, de ez mellékes.


És igen, több fog jutni Pest megyének.

2021. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1, akkor biztosan azért vezetjük az EU-t az említett utólagos ellenőrzéseket követő büntetések arányában, az EU-átlag tízszeresét termelve :DDDD


[link]

2021. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ez is azt bizonyítja, hogy az EU folyamatosan ellenőriz. Amúgy egy szabálytalanság nem azt jelenti, hogy nem arra ment a pénz, amire szánták, hanem valami adminisztratív probléma volt. Amúgy a projektek döntő többségénél még a kukacos EU-ellenőrök sem találtak semmi kivetnivalót. Én is dolgoztam ilyen ellenőri pozícióban, tudom, hogy megy ez.
2021. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!