Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy teheti meg a Karácsony...

Hogy teheti meg a Karácsony Gergely hogy tönkre teszi a Buda Pestet?

Figyelt kérdés
Ezek után én bisztos nem szavazok rá. Nekem senki nem mondja meg hogy ne a FIDESZre szavazzak.

2021. máj. 27. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

maguknak keresték a bajt a buta Pestiek, képesek voltak megválasztani egy ilyen szerencsétlen, így jártak, de ennek ellenére is néhány ostoba kitart mellette

de most komolyan? ki szavazna egy olyan emberre, akit az egykori csődtömeg irányít hátulról? értem én, hogy itt lenne kormányváltás ideje, de ne a kiskarácsonnyal meg a pereputtyával történjen ez meg, ezért fog maradni a Fidesz, mert nincsen egy normális jelöltje az ellenzéknek, Kari Geri xd, egy ilyen embernek biztosan nemfogok behódolni, csodálkoznék ha a cipőfűzőjét betudná egyedül kötni, de lehet arra is segítséget kell kérnie, mint minden másban

2021. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Bajlós mit csinált? #11
2021. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%

Magyarország fővárosa még mindig Budapest. Így egyben. Nem Buda Pest. Mindent elárul magáról az, aki úgy írja, mint a kérdező. :D


Budapestet egyébként nem Karácsony tette tönkre, hanem leginkább Orbán, aki az önkormányzatok bevételének több mint egyötödétől megfosztotta csak a COVID ideje alatt, miközben egyéb plusz kiadások is voltak. Korábban is fosztotta már meg bevételétől.


Tehát ha igazán aggódsz Budapestért és úgy a többi településért, akkor semmiképpen ne szavazz a Fideszre.

2021. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!