Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor ma kamerák előtt...

Orbán Viktor ma kamerák előtt tárgyalt angolul a brit miniszterelnökkel , Karácsony Gergely hiperpasszív angol tudásával képes lenne hasonló nemzetközi tárgyalásokra?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
10: sok értelme nem lenne, egy miniszterelnök jelölti vita, folyjon magyarul. A kérdés inkább az, hogy ha lesz közös jelölt, akkor ki mer-e állni Orbán vitára.
2021. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%

ma 19:06

A vicces az, hogy azt a színvonalat amit orbán minden második ember überelné itthon, és ehhez nem kell karigerit belekeverni ebbe.


Rá se szavaznék, ez az egyik oka, hogy egy ország vezetője tudjon már világnyelven.


Viszont orbi se tud.

2021. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12


Magyarországon minden második ember jobban tud angolul mint Orbán? Kétlem.


Én munkámból kifolyólag perfektül beszélem, de a legtöbb ember akivel találkozok , illetve visszagondolva az iskolás évekre is botrány amilyen gyenge angol tudással rendelkezik.

2021. máj. 28. 19:12
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 19:12

Hahó, Orbán egy közülük.

2021. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Orbán nem perfektül, de jól beszél angolul. Kamerák előtt még magyarul is csetlenek-botlanak a politikusok, nem hogy angolul ne legyen pár hiba.


Pátyi grammatika, hahó!

2021. máj. 28. 19:22
 16/21 anonim ***** válasza:

Mutass egy példát :) Pl. amit Borissal beszélt, hiszen szerinted kamerák előtt tárgyalt vele angolul. Youtube-on nem találtam róla semmit, de talán te tudsz mutatni nekem.


Szimpla beszédek, ahol csak felolvas nem érdekelnek.

2021. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A világban a vezetőknél az a normális, hogy a kamerák előtt, illetve fontos megbeszéléseken a saját nyelvükön beszélnek éppen azért, hogy ne mondjanak esetleg valamit máshogy, mint szeretnének, tévedésből ne mondjanak félreérthető dolgot.


Az angolnak inkább az informális beszélgetéseknél lehet szerepe.

2021. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy hozzátenném, a fidesz egy gusztustalan párt, soha nem fogok rájuk szavazni.


De egy ideig furának tartottam én is, hogy Orbán angolját szólják le, láttam egy beszédet, és úgy voltam vele, hogy nem is vészes, csak akcentus.


De az betanult szöveg. Amit az interjún nyomatott, na az az igazi angol tudása, és az még középfokú nyelvvizsgán is a "talán átcsúszik" szint.


Miután azt láttam rájöttem, hogy nem alaptalanul szólták le az angol tudását.


Aki így tud angolul, az karigerire se mondjon semmit. Ezt úgy mondom, hogy szerintem egyik sem jó egy ország vezetőjének.

2021. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

🤣🤣 Elkepeszto, ami ennek kapcsan megy. Hozzam kepest meg a kakadu is csak kezdo. Szavazzatok ram!🤣🤣🤣

Komolyra forditva a szot: aki szerint Orban jol beszel (vagy jol ir angolul - olvastam egy-ket irasat: primitiv szohasznalat, szegenyes nyelvi fordulatok, hibas nyelvtani szerkezetek, ami azert beszedes, mert az irasnal azert van ido atgondolni, mit ir le az ember) annak olyan alacsony szinten van a nyelvtudasa, ami nem teszi kepesse arra, hogy masoket megitelje.

2021. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan hogy tarlós csak magyarul tud?

Dehogy van meg mert ennyire hülye vagy.

2021. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!