Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek azt,...

Miért mondják egyesek azt, hogy az Őszödi Beszéd hazugságbeszéd volt?

Figyelt kérdés

Gyurcsány szűk nyilvánosság előtt ismerte be, hogy annyira elkúrták a kormányzást, hogy csak a költségvetési adatok meghamisításával tudták megnyerni a választást.

Elismerte, hogy hazudtak a gazdaság állapotáról: dübörög a pannon puma, nagy a jólét meg ilyenek...

Beismerte, hogy megszorításokra készülnek, noha a választásokon teljesen mást ígértek!

Beismerte, hogy hazudtak reggel, délben meg esete a választási kampány során.



Mi ez ha nem igazságbeszéd???

Ki kérem magamnak, ha valaki mást mond!!!!


A hazugság ez után jött szerintem...


2021. máj. 29. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Én azért erősnek érezném, hogy "igazságbeszéd" lett volna. Ahhoz az igazsághoz való igénynek is ott kellene lenni, az pedig az lett volna, hogy lemond. Amúgy pont a minap gondolkoztam és szerintem megrendelésre készült. Már akkor sem hittem el ezt a "kiszivárgott" dumát, jah, HD minőségben meg 15 éve nem kerítették elő a tettest, de még gyanúsított se volt. Szerintem Orbán rendelte meg Gyurcs@nytól.
2021. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5. Te még mindig kisgyerek vagy
2021. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!