Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják egyesek azt,...

Miért mondják egyesek azt, hogy az Őszödi Beszéd hazugságbeszéd volt?

Figyelt kérdés

Gyurcsány szűk nyilvánosság előtt ismerte be, hogy annyira elkúrták a kormányzást, hogy csak a költségvetési adatok meghamisításával tudták megnyerni a választást.

Elismerte, hogy hazudtak a gazdaság állapotáról: dübörög a pannon puma, nagy a jólét meg ilyenek...

Beismerte, hogy megszorításokra készülnek, noha a választásokon teljesen mást ígértek!

Beismerte, hogy hazudtak reggel, délben meg esete a választási kampány során.



Mi ez ha nem igazságbeszéd???

Ki kérem magamnak, ha valaki mást mond!!!!


A hazugság ez után jött szerintem...


2021. máj. 29. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Meg persze előtte.
2021. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert elhallgatták, hogy a fidesz sokkal jobban el fogja kúrni.
2021. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Miért is?


Én úgy tudom, hogy a gazdasági növekedés az Fidesz idejében kicsit magasabb volt 0,7%-nál!

2021. máj. 29. 17:51
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
A Fidesz idejében csak csökkenés volt, nyomor meg eget verő halálozás és adók. Le a Fidesszel!
2021. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Én 2006-ban kisgyerek voltam. Így felnőtt fejjel sem értem, miért akadt ki ezen mindenki. Ha most Orbán egy hasonló beszéde kiszivárogna teljesen közömbösen állnék hozzá.

Aki követi a politikát, az pontosan látja miket művel a kormány, pontosan látja, hogy épp elkúrják. (nem kicsit, nagyon!)

Ez akkor sem volt másképp. A beszéd kiszivárgását követő események valójában a választókat minősítik, mert olyan ostobák voltak, hogy ez nekik meglepetést okozott.

2021. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Javaslom tanulmányozd át a valós GDP növekedési adatokat mielőtt leégeted magadat ekkora bromságokkal!!!!

2021. máj. 29. 18:06
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


Mi akik éltünk a rendszerváltás idejében, azért is csináltuk a rendszerváltást, hogy bizony ilyenkor egy politikusnak le kelljen mondani, és új választásokat kellejen kiírni!


Ha valaki csalt a választások során, akkor annak ez a minimum konzekvenciája!

2021. máj. 29. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Akkor nagyon naivak voltatok. :D

A szabadság arról szól, hogy hazudni is szabad.

2021. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Persze szabad hazudni és szabad levonni a konzekvenciákat is.

Az egyik követelés 1848-ban és 1989-ben is a felelős magyar kormány volt.


"Felelős"... remélem mond ez a szó neked valamit!

2021. máj. 29. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

#5


Ha Orbán mondana ilyet akkor a baloldal, akkor itt tüntetne a BLM-től kezdve az Antifa-ig az összes neoliberális aktivista. Brüsszel meg végső jogállamisági rohamba kezdene!

2021. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!