Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit üzenek a határon túli...

Mit üzenek a határon túli Magyaroknak?

Figyelt kérdés

Csak azoknak akik 2022-ben átjönnek a fideszre szavazni !

Ne tegyék ! Ennyi elég volt a fideszből ! Fogják már fel, hogy sokat ártanak az itt élőknek. 2 és fél millió a fidesz tábor. Ne segítsenek nekik újra hatalmon tartani Orbánt.



2021. máj. 29. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Határon túliként mondom, elenyésző azok száma akik átmennek választani. Én felvidéki vagyok, akinek nincs magyar állampolgársága az nem szavazhat nálatok, márpedig nagyon kevés embernek van itt. Különben is, már csak az idősebb generációt lehet erre rávenni. Nálunk sincs sokkal jobb helyzet, az egész politikai elit bűzlik mint a szemétdomb, ha fizetnél se mennék a fidelitaszra szavazni :D
2021. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 de ha jól emlékszem, a szlovák g.cifejek betiltották a kettős állampolgárságot, ezért nincs nálatok sokaknak magyar állampolgársága. Erdélyben ez biztos nem így van. Vagy pl. az egy házba bejelentett 100 ukrán állampolgár is egy szép sztori volt.
2021. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem lehet felvenni mert akkor ugrik a szlovák, úgy viszont sokkal bonyolultabb lenne itt élni
2021. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én romániai vagyok, de eszem ágában sincs szavazni. Még ha szavaznék sem a Fideszre szavaznék, mert szerintem túlságosan sok a korrupciógyanús köztük. Ezenkívül nem értek egyet a túlságosan konzervatív és az Európa-ellenes hozzáállásukkal, az országnak szerintem ezzel inkább csak ártanak.

A környezetemben elenyésző azok száma, akik szavaztak legutóbb is, olyat meg még nem is hallottam, hogy valaki azért jelentkezett volna be egy magyarországi lakcímre, hogy szavazhasson az egyéni választókerületben is. Pedig a magyar határ közvetlen közelében lakom.

Az emberek nagy többségét szerintem hidegen hagyja, illetve inkább kimarad belőle

2021. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!