Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető még egy olyan...

Elképzelhető még egy olyan mértékű lezárás mint volt vagy az átoltottság miatt már kevés rá az esély?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 20:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én vagyok bicskanyitogató? Te kezdted ezt a hülyeséget, hogy politizálok. Semmi ilyet nem írtam. Legalább nézd már meg ki milyen stílusban irogat, talán rájössz melyik kommentelő írta. Mégis min vitázzak veled, amikor nem lehet. Ha ennyire tudatlannak tartasz minket, akkor legalább kifejthetnéd rendesen, hogy mi erről a véleményed, taníts. Azt írtad biológus is vagy. Akkor nyugodtan, normálisan kifejtve írd le, hogy mi ez az egész, ami most van. Nem kell hosszasan, csak úgy, hogy mi tudatlanok megértsük. Mi ez a covid, mi van a vakcinákban, mi történik azokkal, akik oltatnak, vagy nem oltatnak, mi az a poszt-covid stb. Linkelj olyan oldalakat, amiket szerinted érdemes elolvasnunk, ezáltal nem lennénk ennyire elborult sötét konteos hülyék.
2021. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Mi ez a covid, mi van a vakcinákban, mi történik azokkal, akik oltatnak, vagy nem oltatnak, mi az a poszt-covid "


Hát persze. 20 millió hiteles oldalon le van írva, ti elolvassátok azt, ahol a szöges ellentétét írják, elhiszitek és azt várjatok, hogy valaki a szátok rágja az igazságot, de valójában teljesen felesleges, mert az úgy sem hiszitek el, mert jön a duma, hogy fideszes birka stb.

Nem köszi, erre a vonatra nem ülök fel, nagy fiú vagy már gondolom, olvass utána, ne a 444.hu-n meg az indexen, hanem a szaklapokban. Amig valaki nem ért a témához, addig nem is ookoskodik bele. Én sem megyek a villanyszerelési fórumra ontani a h.lyeségeket, mert nem értek hozzá.

2021. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Először is nem fiú vagyok, ha esetleg a stílusom megtévesztett, másodszor nem olvasok 444-et, néha igaz előjön az index, de nem érdekel a sok baromság, ami minden híroldalon ugyanaz a maszlag. Senkit sem fideszes birkáztam le eddig, számomra mindegyik oldal egy követ fúj. Ugyanúgy megnézem, elolvasom mindkét oldal véleményét a kezdetektől fogva.

Gondoltam talán linkelsz valamit, amitől megvilágosodhatunk a témában, így egy normális vita is kikerekedhet.

Itt le is zárom, mert ennek semmi értelme.

2021. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem, nem linkelgetek, hogy aztán poshadhatszba fotelban olvasgatás közben. Te valami párhuzamos univerzumban élsz, ahol mindenki a kedved szerint pattog és az oltásellenes virustagadoknak bizonygatják, hogy légyszi, hidd már el, hogy ez nem így van?


Aham persze, teljesen életszerű, hogy időt töltök azzal, hogy olyan cikkeket keresgéljek, amit neked is ugyanannyi megtalálni, csak őfelsége lusta ehhez

2021. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!