Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fogadják el sokan,...

Miért nem fogadják el sokan, hogy pl. Puzsér Róbert vagy Pottyondy Edina tényleg, őszintén nem áll egyik "nagy" politikai oldalon sem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt látom, hogy a fideszes, kormánypárti, Orbán-hívő kommentelők egy "libsinek", balosnak, akarják besorolni, egy kategóriába akarják tenni az ellenzékkel, hiába mondja el, hogy nem szereti őket és nem szavaz rájuk


Közben pedig azt is láthatjuk, hogy az ellenzéki, összefogáspárti, Gyurcsányt kisebbik rossznak, vagy egyenesen jó politikusnak tartó tábor hívei Puzsér állandóan Fidesz-ügynöknek, jobboldalinak, máskor nőgyűlölőnek, iszlamofóbnak, Gyurcsány-fóbiásnak mondják, aki igazából a másik táborhoz tartozik, hiába mondja, hogy nem szereti a Fideszt és nem szavaz rájuk.


Pottyondy Edina kommentjei alatt is folyton mindkét oldaltól kapja az ívet és a mindenki a saját oldalának ellenségeként ír róla.


Mégis, mi kéne ahhoz, az emberek végre felfogják, hogy: igen, a mai politika a kétosztatúságra épül, de mégis, vannak akik képesek ellenállni és egyik oldalra sem állnak, valóban függetlenek és egy harmadik, centrista választ adnak, csak az MKKP-re szavaznak, de a két nagy oldalra soha, Orbánra soha, Gyurcsányra soha?



2021. máj. 30. 11:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%

"csak az MKKP-re szavaznak,"


No comment!

2021. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Én nem tartom sem Pottyondy-t, sem Puzsért egyik oldalra sem. Szimplán ki nem álhatom a cinikus stílusukat, (főleg Pottyondy-ét), mert némely esetben inkább romboló mintsem építő társadalomkritikát fogalmaz meg, amit lehet hogy viccesnek szán, de inkább kínos...


Szóval lehet hogy más is így érez, csak ezt nem képes belátni, így jön a bevált "komcsi/libsi/fideszes/balos" bevált szöveg.

2021. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Puzsér már bemutatta, hogy milyen egy szélkakas...
2021. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%

Miért tekintik sokan Puzsér vagy Pottyondy erényének, hogy se a Gyurcsányra, se az Orbánra nem szavaz? Van egy rakat más tulajdonság is, amiben ezek az emberek nem feltétlenül remekelnek. És igen, Puzsér nőgyűlölő és iszlamofób. Soha nem hallottam Puzsér szájából, hogy a kereszténységet is ugyanazon az objektív szemüvegen keresztül vizsgálná, amin keresztül az iszlámot vizsgálja.


Puzsér már a főpolgármesteri jelölésével is ellenérzéseket váltott ki belőlem. Hiába nem állt be se Tarlós, se Karácsony mögé, ez számomra semennyire se volt pozitívum, ugyanis Puzsér ötletei ROSSZAK voltak a fővárosi fejlesztéssel kapcsolatban. És még álszenten is képviselte az állítólagos értékeit azzal, hogy naponta furikázott a budai hegyekből a terepjárójával. Egy főpolgármesternek igenis dolga lenne megtapasztalni, hogy milyen életet kíván a lakosoknak.

2021. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Két sértődött ember revansát láthatjuk a youtube-on. Okosak, műveltek, de a politikához nem voltak elegek. Ha ezt szemükre hányják, azonnal megy a mosakodás, hogy ők függetlenek, meg amúgy sem politizálnak, utálják az összeset, mindenki fogja be.. de nagyon is akarnának ők. Túl sok funkciót nem látnak el. Egy-kétszer megnéztem a videóikat, de hogy hetente ezt várjam.. negatívak és energiavámpírok, akik az igazságot hivatottak képviselni (szerintük), de mindig a könnyebbik utat választják, ami igen messze esik a valóságtól. Jó, hogy vannak, de az sem lenne baj, ha nem lennének.
2021. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#3

Nem, nem ezt mutatta be. A "szélkakas" azt jelentené, hogy mindkét oldal támogatója és egy váltogatja. Puzsér viszont egyik oldal győzelmét sem támogatta soha.


#4

Hazudozással nem tudom mit akarsz elérni. Puzsérnak nincs terepjárója és nem is szereti a terepjárókat. Ráadásul a javaslata nem az volt, hogy senki ne vezessen autót soha. Hanem az, hog MIUTÁN KIÉPÜLT az autómentes övezet, az alternatív, sétálható helyekkel, utána ne járjon senki autóval.


Jó, azt értem, hogy Social Justice Warrior nézőpontból nőgyűlölő és iszlamofób, de én normális emberek véleményére vagyok kíváncsi, akik ismerik a biológiát, ami meghatározza a nemek közti különbségeket és az iszlám világban a nők, melegek, más vallásúak elnyomását és nem csak a gonosz fehér hetero férfi ellen uszítanak.

2021. máj. 30. 12:27
 7/25 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer megnéztem egy Pottondy Edina videót. És nem is politikai tartalma volt, de nálam nagyon kiverte a biztosítékot. Az a nő annyira idegesítő bármilyen témáról is beszél, hogy a vérnyomásom szétviszi az ereim.
2021. máj. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%

#6

De, van terepjárója, csak nem olyan nagy. Utcai terepjárónak hívják azt a kategóriát.


Látod, valójában te véded őt hazugságokkal és a hangvételedből látszik, hogy rajongásig szereted őt. Különben nem estél volna így nekem.

2021. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#5

De mit jelent az, hogy "kevesek" voltak a politikához? Nem azt, hogy nem voltak eléggé korruptak, túl erkölcsösek voltak ahhoz, hogy hazudozzanak, megalkudjanak, manipulálják az embereket ahhoz, hogy sikeresek legyenek a mai magyar politikában?

Orbán és Gyurcsány sikereit szerinted a nehezebb utat választották? Nem inkább ők választottak könnyebb utat?

2021. máj. 30. 12:33
 10/25 A kérdező kommentje:

#8

Maximum te hívod utcai terepjárónak. Azt kombi autónak hívják. De azért az feltűnő, hogy a mondanivalóm többi részére nem reagáltál, főleg arra nem, hogy ő nem egy autó-ellenes kampányt vezetett, hanem egy konkrét területen, egy övezet kiépítése után azon a területen autómentességet. A sétálózóna kiépülése után pedig sem ő, sem más nem vezetett volna ott sem terepjárót, sem targoncát, sem mást.

2021. máj. 30. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!