Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Puzsér Róbert "kokainban pácolt közbűnöző"-nek nevezte Berki Krisztiánt?

Figyelt kérdés

"Bánom, amit Berki Krisztiánról írtam és mondtam: látva, hogy ez a kokainban pácolt közbűnöző miként veszélyezteti pusztán brahiból mások biztonságát, ma már belátom, hogy éveken át milyen indokolatlanul finoman fogalmaztam vele kapcsolatban."

Szerintetek kinek van igaza?



2021. márc. 21. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Semmit, nem érdekel ez a két politikai bohóc
2021. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Puzsér sem különb.Mindenkiről van negatív véleménye, sokaknak beszól, ha neki mondanak valamit betörik az orra.
2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Bírom őket.Kinek van igaza? Majd a bíróságon fog eldőlni.
2021. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van.
2021. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Mármint a Puzsérnak.
2021. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, igaza van.
2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

2

tyű az annyát, egy kritikus kritizál!!! Hallatlan!

2021. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Berki egy f. @.szkalap Puzsérnak ebben igaza van, még enyhén is fogalmazott.
2021. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Régen bírtam Puzsért de amit az önkormányzati választások előtt művelt azzal elásta magát. Régen egy még hiteles "megmondóember" volt akkor még csak azokban a témákban beszélt amikhez értett. Aztán mára már teljesen azt hiszi hogy mindenhez is ért. Ebben részben igaza van de már tényleg ott tart hogy ő aztán bárkinek beszólhat.
2021. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert bárkinek beszólhat, eltaláltad. Én is, te is. Lehet válaszolni rá, érveket felhozni. Egyébként Puzsér maga mondta el, hogy picit mindenhez ért, igazán semmihez. (nyilván a történelemhez azért elég jól)

Azért egy Berkinek nyugodtan beszólhat, ő nem bárki, hanem senki. Egy büdös szaralak, akit maximum emberszabásúnak lehet hívni, embernek nem.

2021. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!