Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szól az ellenzék mellett...

Szól az ellenzék mellett bármilyen érv, aminek semmi köze nincs a Fideszhez?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy vannak-e az ellenzéki összefogás mellett olyan érvek, amik nem a "bárki csak ne Fideszt" meg "azért mert a Fidesz lop" érvek, hanem ami csak színtisztán az ellenzék mellett szólnak.
2021. máj. 30. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Az ország jelenlegi állapota.

Nem a jelenlegi ellenzék hiányzik, hanem a tudatos rombolásból meg pusztításból volt elég.

2021. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Semmi nem szol az ellenzek mellett.
2021. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 molnarmarcell21 ***** válasza:
79%

Mire gondolsz? Lehet választani A-t vagy B-t, nyilván egymás viszonylatában lehet őket értelmezni.


Vagy ha programra gondolsz, hogy milyen jövőképük van, azt majd októberben fogod megkapni az előválasztások után, addig légy türelemmel és ne tedd fel naponta ezt a kérdést.

2021. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Az összes érv az ellenzék mellett szól. Olyat nem fogsz találni ami nem.
2021. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Én ellenzékiként félek, hogy az ellenzék nagyon rosszul fogja kormányozni az országot. Karácsony munkásságával se vagyok megelégedve, és a fővárosban jól látszik, hogy egyáltalán nem működik az a módszer, hogy a különböző pártok megakadályozzák egymás túlkapásait. Sokkal inkább le vannak osztva a területek a pártok között, amik felett az egyes pártok teljesen szabad kezet kaptak.
2021. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Annyira kíváncsi voltam, hogy milyen szép lista lesz itt. Erre eddig 0 érdemi érv jött. Hát igen.
2021. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Ötös lehet, hogy nem tudsz róla, mert még senki sem szólt, de te vérfideszes vagy.
2021. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

"amik nem a "bárki csak ne Fideszt" meg "azért mert a Fidesz lop" érvek, "


Ez neked nem elég?

2021. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Oké, hogy az összefogásról szólt a kérdés, de az ellenzéki pártok a Momentum kivételével már jó ideje léteznek. Ismerjük az értékrendjüket, ismerjük a múltjukat. Nehogymár októberig kelljen várni ahhoz, hogy érvelni tudjon egy ellenzéki szavazó mellettük.

A kérdést pedig most tettem fel először. Ha nem tetszik a kérdés, akkor miért kattintasz rá. Mosolyogva továbbgörgetsz és kész. Fölösleges itt alaptalanul szemrehányni valótlanságokat.

2021. máj. 30. 12:53
 10/17 A kérdező kommentje:

#8

Nem elég. Ha egy politikai szerveződés kormányozni akar, akkor elvárom, hogy ne a kormánypárt negatívumai legyen az egyetlen érv maga mellett, hanem tudjon magáról meggyőző pozitívumokat mondani, hogy miért szavazzak rájuk.

2021. máj. 30. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!