Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik visszasírják Gyurcsányt...

Akik visszasírják Gyurcsányt és a DK-ra szavaznak azok még is mit dolgoztak/hány évesek voltak/hol éltek 2010 előtt a "kormányzása" alatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha valakiről elmondhatjuk, hogy fanatikus, akkor az vagy fideszes vagy pedig dk-s.
2021. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem még gyurcsány sem volt olyan rossz mint orbán, budapesten éltem, gyurcsány medgyessy puccsakor 18 éves voltam, aztán java fejlesztő lettem 2008-ban.


Dk-ra nem szavazok, de fideszre se többé. A fideszt látom a legkártékonyabbnak.

2002 után, orbánnak teljesen elment az esze, nem egyszerre, hiszen még 2008 ban is a mai önmaga ellen beszélt, dehát látjuk mi lett belőle.

2021. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én ugyan azt csináltam mint most ugyanúgy minimálbéres voltam mint most ugyanolyan szarul éltem mint most.csak most szétlopják az országot plusz a munkavállalók jogait megcsonkították.rabszolgatörvény engedélyhez kötött tüntetés.szóval bárki csak orbán ne.
2021. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
A Gyurcsány alatt jóval nagyobb volt az élet színvonal, és folyamatosan csak emelkedett. Ha azóta is ő lenne a miniszterelnökünk, akkor Magyarországot már felemelte volna a nyugati világ szintjére. Havi 400-500 nettó alatt senki nem vinne haza, az átlag kereset is 600-700 ezer nettó lenne. Az egészségügy japán szintjén lenne stb. stb.
2021. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
BP vonzáskörzetében laktam, lakok. Ha jól emlékszem 44 százalékos adóba is beleestem. Még is jobb volt, mint most a 15 százalékos adóval. Akkor azt mondták, emelünk árat. 2010 után nem emeltek, csak adóztatjuk a bankot, multit, stb:)) Még is ki fizeti meg, én a végfelhasználó. Ma kevesebbet tudok magamra költeni, mint 2010 előtt, mert valamilyen formában vissza csorog a bérem nagy része.
2021. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
En egyetemista voltam akkoriban es Fidesz szavazo (meg 2018ban is). Nem sirom vissza az akkori kormanyzast, viszont eletemben eloszor elkepzelhetonek tartom, hogy a jelenlegi ellenzekre szavazzak DK-val vagy anelkul. Ennek oka pedig a Fideszben keresendo. Es egyetertek 2essel, Orbannal mara teljesen elment az esze es senkit nem latok olyan kartekonynak, mint ot.
2021. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2007-ben előrehozott nyugdíjba mentem.


Egy: megtehettem (akkor éppen úgy voltak vele, hogy "de jó" ezzel is eggyel csökkent a létszám -közelebb kerültek az "elküldendő kerethez");

kettő: elegem lett a "rendszerből".


Leépítések: ugyan nem engem küldtek el, de át kellett vennem két elküldött munkáját. (Később visszanövelték, sőt növelték a létszámot, mert kezdők képtelenek voltak ellátni -felmondtak, beteget jelentettek, stb.)


Bérstop az állami szektorban: elég jelentősen érintett.

Létszámstop: ez engem nem érintett.


Közüzemi díjak jelentős emelése: még a nyugdíj előtt is jelentősen érintett.


13. havi bér, nyugdíj eltörlése: nem kell magyarázni.

A korábbi "Bokros-csomagot" már meg sem említem.

Stb., stb.

2021. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
7-es vagyok. Bocsi. Én nem sírom vissza.
2021. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Adminisztrációs jellegű munkáim voltak, illetve később alsó szintű vezető.

A 2000-es években voltam huszonéves.

A Viharsarokban, majd Budapesten éltem.

2021. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28 éves voltam, húsüzemi betanított munkás.
2021. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!